на кого повече приличат бебетата въобще на мама или тати

  • 1 498
  • 26
  •   1
Отговори
ето един въпрос на кого повече приличат бебетата въобще на мама или тати,по характер и външност.Надявам се че не повтарям тема

# 1
  • Мнения: 2 550
на себе си

# 2
  • Мнения: 4 473

Точно! Радвам се, че дъщеря ми е `взела` и от мен и от баща си, но като цяло има свой индивидуален облик. Heart Eyes

# 3
# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моето - повече на мен. Като се роди, приличаше на баща си (да се види кой е, майката е ясна Mr. Green), като минаха първите седмици и месеци, постепенно взе да прилича до безобразие на бебешките снимки на сестра ми и мен.
И сега си има прилика с баща си, но като цяло прилича на мен и изобщо жените от моята рода.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 037
единия приличаше  и все още прилича  на мен-както външно така и по характер-проклет и крив като майка си #2gunfireтака казва баща му естествено а дзругия който е кръстен на татко си му е одрал кожата както се казва не мога да гласувам защото искам да посоча и двата отговора Thinking

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И двамата са ми копие, с изключение на очите.

# 7
  • Мнения: 54
Когато се роди ,беше копие на баща си.... ConfusedСега прилича и на двамата.Най се кефя на сините очи~подарък от мама Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
и двете като се родиха бяха като умалени копия на баща си. сравнявахме и с негови бебешки снимки - особено габриела по нищичко не се отличаваше от него.
е, започнаха да се разхубавяват вече и да заприличват по малко на мен. Wink

майка ми домъкна моя снимка от времето, когато съм била на около 10 години. невероятна прилика с виктория преди година!

по характер:
виктория безумно прилича на мен, а габриела - на баща си. последните двама дори спят в еднакви пози, събуждат се по еднакъв начин и не обичат едни и същи неща!

# 9
  • Мнения: 920
Моите отдавна не са бебета, но абсолютна класика - дъщерята изцяло на баща си, синът - на мене.

# 10
  • Мнения: 4 965
Като се родиха щерките, бяха копия на баща им - нямаше начин да го объркат и в болницата даже акушерките ни майтапеха заради това.
Няколко седмици по-късно се оказа, че са взели най-хубавото и от двамата Simple Smile като външност (цветово са повече на  мен, а Киса е изцяло копие на моите бебешки снимки + някои черти на мъжа ми, докато Еса е подобрен по-тъмнен вариант на баща си - като дете той е бил рус, та чак бял).
Като характер, приличат всяка на себе си - особено по несравнимия магарешки инат - нямат равни.

# 11
  • Мнения: 46 434
И външно, и по характер, и по зодия:

На тати Grinning

           Бебе Цецо                             Бебе София


# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз така мисля, много ми е смешно като отидат едни роднини в родилното на изписването, когато бебето е на 3-4 дена и почнат да се занасят: "Много прилича на баща си/респективно майка си/, нослето е на баба, а устните на дядо ........
 newsm78
С времето сигурно заприличват на някой, но най-вече на себе си Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 753
Анна прилича на мен, но има и нещо малко на баща си

София, както каза нашата лекарка - не се знае коя е майката. За бащата е ясно. Просто е негово копие...

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Като бебета до към 3-4 месеца - на себе си. После се очовечват, както се казва Wink
Големият ми син в момента прилича доста на мен, но се промеи доста за тези 6 години. Малкият прилича на баща си като едногодишен (сравнение по снимки и спомени на свекървата Simple Smile)
За характер - рано е да се каже, но магарешкия инат си го имат и от двама ни с баща им Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт