Летен костюм за дебелана. Къде в София?

  • 1 460
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 437
Заради габаритите (размер 48) не мога да пазарувам от всеки магазин Confused до сега купувах от един в Монтана, но до петък няма как да отида до там, а и нямам възможност да обикалям много с детето в София ooooh!
Ако някой е попадал скоро на семпли костюмчета, не е задължително да са супер официални, че не си падам много по тях  Blush нека да пише  Praynig
Цената също не е без значение, до 50 лв.  Stop

Спешно е! За петък вечерта  Tired

# 1
  • Мнения: 6 155
Никол, в Търговския на втория етаж има два магазина за костюмчета разни. Мисля, че има и големи номера /то 48 не е толкова голям  Wink/.

Също на пазара в белите павильони в посока руския пазар, от лявата страна има магазинче със свежарски /не лелинските модели/ дрешки и костюмчета. Обикновено изкарват на манекени отпред разни парцалки. Правят и корекции, а мисля, че и по поръчка могат да направят номера.

# 2
  • Мнения: 46 437
Biby, супер, ще проверя първо там, че ми е близо  Hug

Milena B., къде има магазин на  Embarassed

# 3
  • Мнения: 6 155
Не знам точно какво търсиш, но по-официални са в търговския.
Ако си харесаш нещо да не забравиш да се похвалиш  Hug

# 4
  • Мнения: 899
Вчера видях в Дима Стил - има по-големи размери, а и моделчетата не бяха свръх официални. Аз гледах в магазина на Ангел Кънчев.  Като за мен имаше, а аз съм над 48-ми размер  Laughing
Успех и със сигурност ще си намериш нещо, пък и то на хубав човек, всичко му стои добре!

# 5
  • Мнения: 46 437
Umbra, а цените какви бяха, ориентировъчно  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 899
Ами това което аз гледах - бяла ленена риза - 25 лв. Бяла пола - 35 и 40 лв.
Гледах и един панталон, но той беше към 50 лв.
За костюми точно не мога да те ориентирам(като цени), защото нямах време да зяпам  Sad

# 7
  • Мнения: 46 437
Ами това което аз гледах - бяла ленена риза - 25 лв. Бяла пола - 35 и 40 лв.
Гледах и един панталон, но той беше към 50 лв.
За костюми точно не мога да те ориентирам(като цени), защото нямах време да зяпам  Sad

Благодаря  Hug

# 8
  • Мнения: 899
Пак заповядай   bouquet

# 9
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз преди две седмици си купих костюм-панталон 7/8 и сако с къс ръкав- по-дългичко /да прикрива някои стратегически части Wink/ от много лек и приятен плат за 40лв. от едно магазинче на пазара в Младост. Ама този пазар където е магазина на Стил99-за обувките. Имаше всякакви номера та чак до 58ми.
 Май ти е доста далечко Младост, но ако решиш ще се опитам да обясна горе-долу къде е магазинчето.
Успех!

# 10
  • Мнения: 46 437
irka, Младост не ми е проблем, кажи къде е, ако не открия в тези, които Biby посочи ще отскоча до там   Hug

# 11
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Значи ще се опитам да ти обясна, дано да се справя, че Младост не ми е много познат.

Пазарчето се води май на Младост 1 или Младост 1А не съм сигурна. На спирката на автобусите 313, 213, 305, 88 .... Както написах известно е с това, че там е магазина на Стил 99 за обувки. Та това пазарче има няколко редици /май 5 бяха/ от магазинчета. Магазинчето за което аз писах се намира във втората редица от дясно наляво като застанеш с лице към пазарчето,т.е. с гръб към спирката. Магазинчето се пада някъде по средата на редицата в дясно и вътре работи една възрастна жена. То е малко и се продават предимно костюми, официални блузи и панталони.

Да спомена, че това е редица с по-стари павилиончета а не от тези с новите.

Ох, много объркано ти го обясних, сори! Embarassed Ако нещо не ти е ясно питай, ще се опитам да се поправя!

# 12
  • Мнения: 46 437
irka, идеално е обяснението, познавам Младост добре и се ориентирах веднага, благодаря  Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Никол, в Дика само сако с намалението е 80 лв.  Confused

Веригите Нико (на Графа са 3 м-на) имат голям избор от костюмчета на добри цени, но платовете не са върха.
Виж в Кенсол (Месалина) на ъгъла на края на Пиротска, до трамвая за пазара.

# 14
  • Мнения: 46 437
Никол, в Дика само сако с намалението е 80 лв.  Confused

Веригите Нико (на Графа са 3 м-на) имат голям избор от костюмчета на добри цени, но платовете не са върха.
Виж в Кенсол (Месалина) на ъгъла на края на Пиротска, до трамвая за пазара.

Благодаря  Hug
Очаквайте утре да се похваля  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт