Офталмолог във Варна

  • 13 700
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Имам направление моля препоръчайте ми лекар във Варна. Бях чела нещо за някаква доц. във Варна, но нямам координатите.
МОЛЯ, за помощ!!!
Май пак ни е запушен слъзния канал....

# 1
  • Мнения: 3 914
доц.Митов в клиника Св.Петка- супер добър лекар, иначе има една младичка докторка във Очната болница ,много е добричка също, казва се Светла Николова

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз трябва да заведа Фелипе на профилактичния преглед на очи за годинка и педката ми препоръча доц. Контрова сл. тел 608053, но не съм я посещавала за впечатления

# 3
  • Мнения: 446
Доц. Контрова е много внимателна и преглежда обстойно. Кабинетът й е на "Аксаков" между градинката на Медицинския университет и Окръжна болница.

# 4
  • Мнения: 1 277
Доц. Контрова е много внимателна и преглежда обстойно. Кабинетът й е на "Аксаков" между градинката на Медицинския университет и Окръжна болница.

А доц. Контрова работи ли със Здравната каса?

# 5
  • Мнения: 446
Не работи със Здравна каса, доколкото знам.

# 6
  • Мнения: 17 402
Доц. Контрова или доц.Георгиев.

# 7
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз съм доволна от посещенията ми при д-р Драганов!
Доволна съм от вниманието,компетентното лечение и от това че съм майка с дете и влизах без да чакам! Дори при посещенията ми без чса!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Преди време и Коси беше със запушени слъзни каналчета. Водих го в ДЕТСКИ ОЧЕН ЛАЙЪНС ЦЕНТЪР, намира се на бул. "8-ми Приморски полк" 67а, тел: 631 719, раб. време: понеделник - четвъртък, 15.00 - 19.00 часа. Лекарите са от екипа на доц. Митов. Не се изисква направление.
Показаха ми как да правя масаж и ми предписаха капки. За 10 дни оченцата се оправиха. Успех!!!
  Laughing

# 9
Здравейте искам да попитам дали някой може да ми даде някакви кординати на доц.Контрова  във Варна ?

# 10
  • varna
  • Мнения: 676
Доц. Контрова или доц.Георгиев.

 newsm10 newsm10

# 11
  • Мнения: 105
От док разбрах, че недоносените дечица трябва да бъдет прегледани и от очен лекар. След известно ровене в нета се спрях на д-р Силвия Николова, Очна болница. Работи със ЗК. Записах час по телефона. При прегледа разшири зениците ни и прегледа очните дъна. Доволна съм от вниманието, а и тя работи основно с деца  и по специално е специалист относно недоносените.

Общи условия

Активация на акаунт