Музикална въртележка

  • 1 172
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Къде има голям избор на музикални въртележки?От тези,които са за легло Rolling EyesДнес следобед съм решила да изляза по магазините  и съм си наумила да купя и хубава въртележка за легълцето.Таткото снощи го сглоби и сега и е "голо" някакси Thinking.Забравих да пиша 4е става дума за София!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
моята е от MotherCare и много си я харесвам! Имат магазин в новия МОЛ и на "Леге"8

# 2
  • София
  • Мнения: 4 145
Може да погледнеш и в някой от магазините на Марсел.

# 3
  • Мнения: 7 474
Тук има няколко не лоши  Peace  http://pakostnik.com/products.php?cat=76

# 4
  • Мнения: X
Ето тази въртележка съм си набелязала за следващото бебе. Много ми хареса че може да се трансформира,  мелодиите са хубави, има и дистанционно.

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … nes&pid=34166

# 5
  • София
  • Мнения: 115
Мишенце, моля те кажи къде мога да намеря такава въртележка?

# 6
  • Мнения: 4 428
Играчките на Фишър прайз може да намериш в Марсел. А иначе хубави въртележки има и в Щъркел. Мен много ме хвана яд, като отидох там да си взема количката и видях колко въртележки има. А аз такова обикаляне му дръпнах и накрая си избрах една, която не ми харесваше толкова. Пък и в Щъркел са на по-нормални цени - о/о 20лв. Тези на Мадъркеър и Фишър прайз са доста по-скъпи, въпреки, че са наистина хубави някои.

# 7
  • Мнения: 7 640
в Пакостник и Пинокио съм виждала много видове

# 8
  • София
  • Мнения: 4 145
Аз лично бих препоръчала въртележка на Chicco пред тези на Fisher Price. Музиките на Fisher Price са нагласени на по 10 мин. И ако трябва да я пускаш всеки 10 мин, ще е доста изнервящо. Също така по форумите четох, че много лесно се чупят.

# 9
  • Мнения: 7 640
как 10 минути Shocked, това чудо, ако дрънка толкова дълго, просто ще го издрънкам аз

# 10
  • София
  • Мнения: 4 145
При нас бебето я гледа и слуша поне 30-на мин. Пускам я и отивам в другата стая. Като се разреве отивам, спирам я и го гушкам, за да заспи.

# 11
  • Мнения: 1 259
Гледай само въртележката да не е на Чиполино.Много бързо че чупят Close

# 12
  • Мнения: 4 970
Гледай само въртележката да не е на Чиполино.Много бързо че чупят Close
Аз точно такава купих SickЗа мен,4е и за подарък на една приятелка Rolling EyesОт тези плюшените.Дано извадим късмет.Изглеждат добре и не са безумно фалшиви Laughing.Какво то4но им се 4упи?

# 13
  • Мнения: 1 259
Ами чупи се пластмасата и механизма се разглоби.Дано да извадиш късмет!

# 14
  • Мнения: 7 640
нашата пък няма никакви проблеми

Общи условия

Активация на акаунт