Плазмен ТВ

  • 2 311
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте,
Трябва да ходя да избирам плазмен телевизор,а нищо не разбирам от техника.Може ли да ми посочите някоя марка,от която сте доволни?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 259
Пайнер или Сони .

# 2
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз съм фен на Самсунг, но сега гледам че в Техномаркет има промоция за Нео - за 1999 лв - 42 инча и изглежда добре. В крайна сметка определящо е твоята финансова възмойност  Wink

# 3
  • Варна
  • Мнения: 956
Плазмен или LCD ?

Аз предпочитам LCD  Peace
На плазмата не се вижда добре отблизо - трабва да имаш 10м стая  Crazy

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Нашият е LCD на Самсунг и сме много доволни. Взехме го зимата за 2000 лв, а сега драстично падат цените. По големи по размер от нашия са на същата цена.

# 5
  • Мнения: 1 426
забрави за плазмата, по добре LCD i to Sony
Плазмата скоро ще отпадне, контраста не е добър, много ток харчи

# 6
  • Мнения: 6 167
За плазмен ли говорим или ЛСД?
Плазмен тв не те съветвам да купуваш, защото след 5 години ще го сменяш. Плазмата изкривява след определено ( кратко време). технологията още не е напреднала, за да купиш плазма с живот 10 години примерно.
ЛСД телевизор, да.
Сони си е Сони.

# 7
  • Мнения: 3 461
И аз съм за ЛСД,да не говорим,че след една година ще излязат на пазара и high definition телевизори,които ще показват всяка бръчка на холивудските звезди. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 806
TOSHIBA, доволни сме и то много

# 9
  • Мнения: 1 426
И аз съм за ЛСД,да не говорим,че след една година ще излязат на пазара и high definition телевизори,които ще показват всяка бръчка на холивудските звезди. Mr. Green


тогава за какво да гледам тв, като не мога да си изплакна окото

# 10
  • Мнения: 394
Сони си е Сони. Peace

# 11
  • Мнения: 6 039
Съжелявам че ета е още на почивка, нейният мъж е абсолютен спец по телевизорите.
тя най-добре щеще са се аргоментира, но от тях знам, че моделите на Philips са на съвсем друга технология и наистина са неветроятни, когато гледам телевизия в тех, просто е невероятно усещането, не мога да го обясня, а те от скоро са с още по-нов, доста скъп, но подробности не знам
Ние иначе имаме плазмен Самсунг, много  е хубав, но в сравнение с техните, не мога дори да ги сравня.

# 12
  • Мнения: 7 914
За плазмен ли говорим или ЛСД?
Плазмен тв не те съветвам да купуваш, защото след 5 години ще го сменяш. Плазмата изкривява след определено ( кратко време). технологията още не е напреднала, за да купиш плазма с живот 10 години примерно.
ЛСД телевизор, да.
Сони си е Сони.

 Абсолютно! Peace
 Плазма само са пари на вятъра!

# 13
  • Мнения: 3 576
Ние сме с 42" плазма Самсунг.

Преди да го вземем изчетохме доста технически форуми, както се съветвахме и със специалисти.
На мен не ми харесва образа на LCD - просто не се гледат добре филми на него, а аз ТВ-то го взимам за филми. Има едно характерно насичане при бързо движение, което ме дразни и това си го казаха и самите консултанти.
Не казвам, че плазмата е най-добрата технология, но всеки си преценява за какви цели го купува.

А коментара за пари на вятъра - който има - фърля!

# 14
  • Мнения: 6 039
Ние сме с 42" плазма Самсунг.


Същия.

Общи условия

Активация на акаунт