Бебето ми иска да яде с едно АМ по-малко

  • 366
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Пак да питам,аман от тея въпроси EmbarassedКриса е супер поспаливо бебе,случвало се е да става към 10 и нещо Crazyа днес първото ни хапкане беше в 9ч.В 12 ще и дам картофено пюре,по късно малко плодово и ще хапкаме към 16ч-17ч.(рядко иска по рано)Напоследък много често се случва да си изключва яденето след къпане и така и се събират по 3 АМ на ден.Не е ли малко за 4 месечно бебе?Или тя си знае newsm78

# 1
  • Мнения: 4 564
зависи колко грама яде на хранене  и ако е спокойна , жизнена и наддава добре няма място за притеснение
ние отдавна сме  на 4 храниния като последното го пие вечер когато е заспал

# 2
  • София
  • Мнения: 663
и ние сме като вас, 4 хранения по 120ам и малко плодово пюре между  3 и 4 хранене, така е от 3 месец тъй че спокойно- жизнена и весела е беба, тя си преценява колко е гладна -не я насилвай!

# 3
  • Мнения: 330
Решихме си проблема PartyДавам и през по-голям интервал от време и си хапка като пич Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Дай информация как качва. Тове, че спи много, вярвай ми си е подарък за майката, както и за бебето, защото наистина сънят храни. Колкото спи едно бебе повече , толкова по -спокойно и зднраво ще расте. АЗ смятам, че ако всичко й е наред на бебка, изобщо не трябва да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт