Маска за бързо затваряне на порите?

  • 6 128
  • 13
  •   1
Отговори
Привет!
Искам да ви помоля да ми препоръчате някаква маска за бързо затваряне на порите на лицето след почистване.Наскоро си купих от ТСМ онзи апарат за почистване на кожата,все още не съм го използвала ,защото се притеснявам,че след това може би порите ще се разширят и..за да не се получи някоя инфекция смятам да си взема такава маска за затваряне на порите,но нямам идея каква.Ако може и още една молба-помня ,че преди имаше тема точно за този апарат за почистване на лицето ,но сега не мога да я намеря.Някоя от вас ще ми даде ли линк? Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 35 910
Дай повече инфо за този апарат,че ми е интересно. Моля  Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
да и на мен ми е итнересно..
как действа..какво е точното предназначение..цена..всичко

# 3
  • Мнения: 811
ако не се лъжа това беше темата


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77114.0;all

# 4
  • Мнения: 167
probvaite seriata na GARNIER-Pure.Az sum stra6no dovolna za okolo 1 sedmica zapo4na da ima vidim efekt. polzvam gi pove4e ot mesec i po4ti se oturvah ot komedonite. ne e svetkavi4no burzo no vse pak nqma sinini,4ervenini i pr.

# 5
  • Мнения: 357
probvaite seriata na GARNIER-Pure.Az sum stra6no dovolna za okolo 1 sedmica zapo4na da ima vidim efekt. polzvam gi pove4e ot mesec i po4ti se oturvah ot komedonite. ne e svetkavi4no burzo no vse pak nqma sinini,4ervenini i pr.

Би ли ми казала какво точно включва тази серия и каква и е цената горе долу?Благодаря ти предварително   bouquet

# 6
  • Мнения: 5 647
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.

# 7
  • Мнения: 579
Бих ти препоръчала да използваш L'OREAL PURE ZONE:

# 8
  • Мнения: 5 475
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.

 Peace

Може и с белтък и няколко капки лимон.  Peace

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Това за хумата го знам и наистина има ефект, ама май отдавна не съм я правила. Ще трябва да се позанимая малко със Себе си  Laughing Laughing Laughing
ПП: ще следя темата Wink

# 10
  • Мнения: 3 835
Още един глас за хумата.
На Амрита мисля, че има маски с хума.

# 11
  • Мнения: 353
Как приготвяте маските с хума?

# 12
  • Мнения: 661
Бих ти препоръчала да използваш L'OREAL PURE ZONE:


newsm10

# 13
  • Мнения: 8 917
Маските с хума са идеални за затваряне на порите, както и обтриването с лед и лимон.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт