Elha za koleda

  • 6 120
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Zdraveite mami!Kupihte li si ve4e elha za koleda?Kakva e tq?Estestvena ili ne?Nie jiveem v ca i tuk ve4e vsi4ko e ukraseno otdavna!Ot v4era i nie si imame elha,estestvena i mnogo krasiva.Sina mi emnogo 6tastliv o6te pove4e,4e tazi sutrin e navalql i purviq snqg Close-mas: Ve4e sme nastroeni predprazni4no i si 4akame podaracite! #Milti

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Аз съм си наумила да украсявам тази пред блока. В къщи вече накичих, където можах. Само календар още нямам, та утре пак ще  надникна по магазините на път за лекции

# 2
I nie ukrasih me daje mai rano rano Tired
no detence se radva mnogo #Milti
Minalata godina ne svarvah da obiram bodlite  #2gunfire
I tazi reshi izkustvena...
 Grinning

# 3
  • Мнения: 2 452
Ние нашата елха я правихме и разваляхме 3 пъти. Накрая я окичихме с толкова много лампички, че е точно като Коледна елха, когато я запалим. Аз също така тази година се амбицирах да правя Коледно село под елхата. Малко ме е срам, защото си пада голям кич, но заради детето...... Имаме и влак, който обикаля около селото и езерце с кънкьори, и сняг; изобщо голямо строене падна. Laughing  Laughing  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 502
Аз днес също украсих, заболяха ме ръцете с тия лампички по прозорците. Елхата още не сме я урасили, но и това май ще стане скоро, защото малкия направо е полудял на тази тема. Иначе нашата е изкуствена, днес купих и ангелче за върха, нещо ново да има. Много се изкушавам за естествена, но много са скъпииии. Имам спрей с аромат на елха (спец. за тази цел) и си я пръскам всеки ден да ми ухае.

п.п. HOLY, много са ти сладки мъжленцата, май скоро и мен това ме чака, ако познаят, че сме момче.

# 5
  • Мнения: 7 091
Аз тази година реших да вземем изкуствена. Миналата година беше ад- малкия я дърпаше, оскуба и всички бодли още преди празника, да не говорим как после чистих тези бодли от килима..а пък и ми е жал за дръвчето и решихме тая година изкуствена Simple Smile Но изглежда съвсем като истинска. Иначе и с нечупливи играчки сме се заредили..дано му издържат на набезите да ги "бере" от дървото Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 283
Цитат на: Mama Vessi


п.п. HOLY, много са ти сладки мъжленцата, май скоро и мен това ме чака, ако познаят, че сме момче.

Mujlencata naistina sa mi sladki,no bebata mi e jenska be mila! #Cussing out 6te vzema da sloja nqkoq snimka s pandelka #Silly

# 7
  • Мнения: 1 283
na6ata elha e estestvena,no vaob6te ne i padet igli4kite.Znam,za6toto minalata godina pak ot tam vzehme i do kraq ne padna nito edna igli4ka.Taka mu e dumata de! Close-mas:

# 8
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
В къщи вече украсих, но още беz елхата. Преz следващите дни ще я купим и нея. Simple Smile  Иначе винаги си вzимаме естествена елха.

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Обожавам миризмата на истинските елхи, но ми е жал за дръв4етата... Вярно е 4е после уж ги засаждат отново ама въпреки това ми е кофти та преди 5 г. си купих изкуствена елхи4ка, много хубава и ки4еста и всяка година си я вадя и прибирам. ОЩе не съм украсила нито елхата нито в къЩи но се надявам тия дни да стигна и дотам и се моля елхи4ката с украсата да оживее поне до Коледа 4е моята дъЩеря е истински ураган Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 880
Цитат на: mcdirock
Вярно е 4е после уж ги засаждат отново ама въпреки това ми е кофти


Засаждат ги отново ли? А как става това? Питам не за друго, а защото не мога да си представя, че дърво, което близо месец е "живяло" без корени в топла стая после може да се засади и да е като преди да го отрежат. Да не говорим, че на повечето елхички накрая им окапват бодличките от изсушеният от парното въздух, пожълтяват и т.н. Не вярвам такова дръвче да се съживи и да живее втори живот, за съжаление....

А иначе и ние тази година за първи път ще сме с естествено, заради бебка, иска ми се първата и Коледа да е съвсем истинска Laughing , чудя се обаче дали да не вземем такава с корени (в голяма саксия), че хем няма да убиваме дръвчето, хем ще можем после да го засадим в двора и така Леа и след години ще вижда първото си коледно дръвче...

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Цитат на: *Biba*

Засаждат ги отново ли? А как става това? Питам не за друго, а защото не мога да си представя, че дърво, което близо месец е "живяло" без корени в топла стая после може да се засади и да е като преди да го отрежат. Да не говорим, че на повечето елхички накрая им окапват бодличките от изсушеният от парното въздух, пожълтяват и т.н. Не вярвам такова дръвче да се съживи и да живее втори живот, за съжаление....

А иначе и ние тази година за първи път ще сме с естествено, заради бебка, иска ми се първата и Коледа да е съвсем истинска Laughing , чудя се обаче дали да не вземем такава с корени (в голяма саксия), че хем няма да убиваме дръвчето, хем ще можем после да го засадим в двора и така Леа и след години ще вижда първото си коледно дръвче...

И аз помислих, че става въпрос за такава в саксия. За такава съм навита и аз да купя..нагодина Simple Smile та после бебе да си има и то свое дръвче Close-mas:

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: *Biba*
Цитат на: mcdirock
Вярно е 4е после уж ги засаждат отново ама въпреки това ми е кофти


Засаждат ги отново ли? А как става това? Питам не за друго, а защото не мога да си представя, че дърво, което близо месец е "живяло" без корени в топла стая после може да се засади и да е като преди да го отрежат. Да не говорим, че на повечето елхички накрая им окапват бодличките от изсушеният от парното въздух, пожълтяват и т.н. Не вярвам такова дръвче да се съживи и да живее втори живот, за съжаление....

А иначе и ние тази година за първи път ще сме с естествено, заради бебка, иска ми се първата и Коледа да е съвсем истинска Laughing , чудя се обаче дали да не вземем такава с корени (в голяма саксия), че хем няма да убиваме дръвчето, хем ще можем после да го засадим в двора и така Леа и след години ще вижда първото си коледно дръвче...

Ами то4но затова казах 4е ми е жал, заЩото тези в саксиите после уж ги засаждат обратно,но не знам колко от тях оцеляват след едномесе4но пребиваване в стая с парно и сух въздух Thinking

# 13
  • Мнения: 3 880
Цитат на: mcdirock

Ами то4но затова казах 4е ми е жал, заЩото тези в саксиите после уж ги засаждат обратно,но не знам колко от тях оцеляват след едномесе4но пребиваване в стая с парно и сух въздух Thinking


Аха, значи аз не съм разбрала правилно, но въпреки това, елхичките в саксиите са само малък процент от всички коледни дръвчета,най- голямата част са отрязани и след празниците отиват на буклука и за тях по-ми е жал, но какво да се прави- традиция. А иначе свекърва ми има няколко такива саксийни засадени в двора й и се развиват много добре...

# 14
  • Мнения: 4 212
Ми ние с ме с изкуствена сгъваема елха Grinning Честа за украсяването на нея и къщата се пада на дъщерята ¬ мнооого оби4а.Но много ми липсва миризмата на естествена елха,само 4е нямам къде да я слагам и нея. Thinking Важното е купона и подаръци да има Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт