маникюр във Варна къде???

  • 633
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
досега не съм ходила на маникюрист защото съм нямала нокти.но сега пуснах малко по-дълги и хубави,но сама не мога да си ги оформя и затова искам да ми препоръчате маникюристка която да ми ги оформи и да ми ги лакира(без декорации обикновен маникюр).и да струва до 10лв(ако има някъде въобще).

мн мн мн ще съм ви балгодарна ако ми препоръчате

# 1
  • Мнения: 262
 Здрасти! Само веднъж съм ходила на маникюр във Варна, но останах много доволна. Салонът се намира близо до кръстовището на Чаталджа, на бул.8-ми Проиморски. Салонът е голям предлагат и масажи, фитнес, солариум. Взеха ми 16 лв. за френски маникюр с декорации на 2 пръста. Предполагам, че за обикновен ще стигнат 10 лв. Използват професионални лакове и продукти на OPI, а момичето което ми прави маникюра беше много талантливо и направи много красиви неща по ноктите ми. Съжалявам, че не си спомням точното име на салона. ooooh!

# 2
  • Мнения: 521
мерси ама ми трябват координати.някой друг не знае ли?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 037
610 354  08997704235 това са телефоните на фризьорката от салона за съжаление на маникюристката ги нямам защото сестра ми ползва услугите и а в момента не мога да се свържа с нея но е много доволна а и не взема скъпо салона се намира зад Печатницата на Народно дело-Полиграфията ако се обадиш те ще ти обяснят как да ги намериш

# 4
  • Мнения: 521
колко взема знаеш ли?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 037
отначало и взе10 май-не съм много сигурна но сега ходи само за декорация и леко оформяне и плаща 5 лева

# 6
  • Мнения: 1 708
654 777 - телефона на фризьорката и маникюристката ми.
Много са добри и цените са сносни -мисля че 10 лв.излиза оформяна +декорация,но мога да попитам!

# 7
  • Мнения: 521
654 777 - телефона на фризьорката и маникюристката ми.
Много са добри и цените са сносни -мисля че 10 лв.излиза оформяна +декорация,но мога да попитам!
попитай,моля ти се.и къде се намира.мн ще съм ти благодарна

# 8
  • Мнения: 1 033
Погледни и тази тема. В нея има доста разисквано:)

Общи условия

Активация на акаунт