Менструация след раждане

  • 1 234
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 953
Момичета, имам въпрос: кога ви дойде след раждането?
Аз не кърмя и е минал почти месец от раждането, а мисля, че днес ми дойде. Не е ли рано?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Не, не мисля че е рано. Аз все още кърмя, но ми дойде 2,5 месеца след раждането.

Между другото да не бъркаш с лохиите? Моите се изчистиха чак към 40-ия ден, но съм чувала че може и доста по-рано, което вероятно е твоя случай.

# 2
  • Мнения: 545
На мен ми дойде около месец след раждането, лохиите почти бяха спрели. Следващата менструация - 30 дни след първата.

# 3
  • Мнения: 1 006
Аз родих преди близо три месеца.Кърмя бебчето си,но ми дойде за пръв път след раждането преди седмица.

# 4
  • София
  • Мнения: 953
мисля, че не са лохии, защото те почти бяха спрели и бяха вече с жълтеникав цвят, а сега тече червена кръв и повече.

# 5
  • Мнения: 545
мисля, че не са лохии, защото те почти бяха спрели и бяха вече с жълтеникав цвят, а сега тече червена кръв и повече.

И при мен беше така и определено си беше менструация - същия цвят и мирис, както преди забременяването, нищо общо с лохиите.

# 6
  • Мнения: 3 521
на 38мият ден след като родих станах пак "годна zа раждане", въпреки че кърмех(и до ден днешен продължавам) и то на поискване Cry...

# 7
  • Мнения: 2 614
Ами не знам дали е рано, но на мен още не ми е дошла!  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 381
При мен М настъпи точно на 4-ия месец след радането, а още кърмя.

# 9
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че е рано. Аз също не кърмих и ми дойде някаде по това време, дори се застъпи с лохиите,който все още ня бяха свършили изцяло.

# 10
  • Мнения: 1 259
На мен ми дойде 2 м. след като родих.Не съм кърмила.

# 11
  • Мнения: 8 505
Много е индивидуално.При мен-точно след 3м,още кърмех.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
На мен ми дойде на 41-ия ден от раждането.   bouquet

# 13
  • Мнения: 941
извинявай че се намесвам в темата но въпросът ми е сходен
трябва ли да се притеснявам от факта че още нямам цикъл, раждах преди 7м и половина,вярно бебка още не ще да яде пюрета и е почти 90% само на кърма, но не става ли вече много време без М,  newsm78

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 20:55 от Клара

# 14
  • Мнения: 181
Спокойно! На мен ми дойде 8 месеца след раждането, но на майка ми например - след 1г и 1месец. А и, щом сте на такова количество кърма, си е съвсем в кръга на нещата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт