Как почиствате керамичния плот?

  • 2 070
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Момичета не съм сигурна дали темата е за тук, но ще съм благодарна ако споделите вашия опит. Аз съм много доволна от CIF, но искам да чуя и други мнения  bouquet

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Като първо условие - плотът да е студен. Циф или Меглио са препаратите, които употребявам. Лекс е новото ми откритие и за цената си - бива, но няма нищо общо с Меглио.

# 2
  • Мнения: 910
Аз също използвам CIF .

# 3
  • Мнения: 2 103
от Метро един препарат за керамичен плот си пише,че е....и шпакличка ,която ми дадоха с печката

# 4
  • Мнения: 14 486
Frosch - по-добро е от циф

# 5
# 6
  • Мнения: 1 975
Не съм го срещала, къде мога да го потърся  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 255
Не съм го срещала, къде мога да го потърся  bouquet

Аз го купувам от Metro, но мисля че го има и в други магазини.

# 8
  • Мнения: 14 486


майка ми си купи такова като и сложиха керамичен плот. то беше тогава а май и сега единствено специализирано за такива плотове. аз не бях възхитена - не чистеше добре и тя досега има малки бучици от нещо загоряло което не се маха просто защото този препарат точно не успя да ги почисти.

# 9
  • Мнения: 22 867
Frosch - по-добро е от циф

И аз така мисля! newsm10

# 10
# 11
  • Мнения: 153
Фрош или Циф.Ако направя по-голяма поразия върху плота,ползвам и стъргалката,която е комплект към печката.

# 12
  • Мнения: 222
от Метро един препарат за керамичен плот си пише,че е....и шпакличка ,която ми дадоха с печката
  Peace

# 13
  • Мнения: 1 756
Frosch-синя опаковка, туба, МНОГО СЪМ ДОВОЛНА Peace

# 14
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ако направя по-голяма поразия върху плота,ползвам и стъргалката,която е комплект към печката.
Аз тука съм намерила един препарат, дето пише, че е за керамични плотове, но нямам стъргалка. Ще си купя, ама не знам как изглежда - от какво е направена, някой може ли да помогне?

Общи условия

Активация на акаунт