1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)

  • 16 167
  • 384
  •   1
Отговори
# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Летяща и аз не разбирам от такива неша, но сестра ми каза, че знака не бил подходящ. Сега я чакам да видя тя какво ще измисли, но мисля, че няма да е зле да имаме и други предложения така, че ако някой има идеи нека ги сподели.

# 2
  • Мнения: 2 070
Понеже темата е нова и може някой да не прочете- пускам си последния постинг +

малко снимки от Плевенския протест, аз съм тази зелената с микрофона..Забележете и кметчето как си разговаря с чистачките и поддържа имидж...

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19204&AlbumId=58466

 Анимими  подкрепям казаното - много ми хареса това за цветята като за умрели! ще трябва да измислим различни форми на сиволичен и несимволичен протест..Ще взема да се допитам до по-радикалните анти и алтерглобалисти, там са с опит, ама и ние ще помъдрим по въпроса. Остава и ще си досаждам до край- въпроса със 6те месеца и жените със свободни професии и често сменящите работодатели и договори...Доста по-добре са си тези по уютните офисчета, разни чиновници и подобни, ама къде остават журналисти, актриси, художнички, музикантки и такива неориентирани елементи като мен /антроположки, социоложки и подобни често сменящи работата си, ккато и студентките, които работят често в сивата икономика..Знаете, няма пак да изпадам в подробности. Ето аз работих яко 4-5 месеца и получавах супер пари и пълен пакет осигуровки и сега два месеца ако остана без работа - не ми се събират 6. Затова предложих да са 6 месеца през последната година. Защото когато работиш такъв тип кампанийна работа е под голямо напрежение, повече като часове и натовареност...съизмерва се да речем с работата на други, които са си в нормирано работно време, да не говорим, че някои са два дни работа два почивка, но си ги имат заведени тези 6 месеца пълни. Спирам, ама няма да е за последно..Докато не влезе и това искане в платформата!
 

# 3
  • Мнения: 1 033
До половин час ще ми звънят от БНР - казаха, че ще се опитат да се свържат с представители на всички градове. Трябва ми инфо за Пазарджик- там кметът не дойде нали, исканията към кмета какви бяха, че не съм чела пазараджишките, а Бургас - как стоят нещата?

# 4
  • Мнения: 4 068
Янич, кам кого от Пловдив ще се обръщат он БНР? Ако никой не си е дал телефона да го давам аз моя.

А къде мога да видя знака на сдружението? Май само аз не съм разбрала, че имаме знак. Embarassed

# 5
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Кмета не само не дойде, ами и не даде разрешение за протеста, а само мълчаливо съгласие. Исканията ни на общинско равнище бяха за още детски градини и яслени групи и за по-добра поддръжка на градинките и площадките, за игра на децата. Те са доста в Пазарджик, но не са много добре поддържани и не са обезопасени достатъчно. Нашият говорител е летящата, но в момента е на среща с майките, които довечера ще участват в предаване по кабелната ТВ и не знам дали ще може да ти отговори навреме.

# 6
  • Мнения: 1 033
Мерси за отговорите:) Не знам дали имат номерата, аз ги запитах и те казаха, че ще се свържат. Доверих също, че е имало координация между градовете. Ренци, пусни ми за всеки случай един телефона на лични. Доколкото разбрах се свързват и с кметовете на градовете.

# 7
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Мами, навити ли сте да отидем в петък пред НЗОК?

Предлагам петък, защото е работен ден и ще са там, а и ние да имаме време за организация. И на мен ми хареса идеята да носим цветя за умрялата им политика.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Мами, навити ли сте да отидем в петък пред НЗОК?

Предлагам петък, защото е работен ден и ще са там, а и ние да имаме време за организация. И на мен ми хареса идеята да носим цветя за умрялата им политика.


Аз съм твърдо ЗА!
С децата ли да идваме?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
Днес прочетох във вестника, че мръсната гад Емилия Маслароа има рожден ден. Хайде да се организираме да й пратим "ЧЕСТИТКА" от Нас мамите.

# 10
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Мами, навити ли сте да отидем в петък пред НЗОК?

Предлагам петък, защото е работен ден и ще са там, а и ние да имаме време за организация. И на мен ми хареса идеята да носим цветя за умрялата им политика.


Аз съм твърдо ЗА!
С децата ли да идваме?

Аз няма на кой да я оставя, така, че съм с нея. Това не ме притеснява.

Днес прочетох във вестника, че мръсната гад Емилия Маслароа има рожден ден. Хайде да се организираме да й пратим "ЧЕСТИТКА" от Нас мамите.

С най-добрите ни намерения да я разкатаем - подаряваме й  Gift  (най-гадната), после red и да яха метлата  afwitch

# 11
  • Мнения: 2 070
Аз пак предлагам да ги вдигнем тез Старозагорски майки, нали ими е депуПатка Масларова, нали са и избиратели...BgViki измисли някой качествен специален постинг за тяхната отчетна...Алооооо Русе, Казанлък, Видин, Стара Загора, Враца, Монтана, Ямбол, Шумен! Спите ли!

# 12
  • Мнения: 717
Мисля, че е добра идея, но може и да съм в грешна посока, да се опитаме да привлечем на совя страна известни личности. Да им се праща писмо, организирано, не хаотично, защото няма да има ефект. Директният контакт ще има по-голяма сила, това може да се отрази и в медиите - еди кой си много ни помогна след акто се обърнахме към него / на него не му пука за децата на България и т.н. Нека заедно измислим нещо.

# 13
  • Мнения: 801
ето тук материал за протеста в
Плевен в един от местните вестници:http://www.posredniknews.com/

# 14
  • Pernik
  • Мнения: 111
видях някъде нещо за знак, но самото предложение не го открих  Confused ако мога да помогна имам 2-ма познати дизайнери които на драго сърце ще го направят

Общи условия

Активация на акаунт