Имам нужда от съвет

  • 535
  • 1
  •   1
Отговори
Скъпи мами имам нужда от съвет, какво да предприема за следното: имам дъщеричка на 2 месеца предстои ни да сложим първата ваксина за полиомиалид. Питането ми е към всички минали по моя път какво да направя, каква ваксина да и сложа: от живата или да си купя умъртвената. Казват че втората е по добра, но аз незнм , не ми се е налагало до сега, а пък педиатърката не каза нищо, каза ми аз да си преценя. Моля ви за съвет ,как да постъпя. Предварително благодаря на всички , които ми отговориха и помогнаха!

# 1
  • Мнения: 8 917
Скъпи мами имам нужда от съвет, какво да предприема за следното: имам дъщеричка на 2 месеца предстои ни да сложим първата ваксина за полиомиалид. Питането ми е към всички минали по моя път какво да направя, каква ваксина да и сложа: от живата или да си купя умъртвената. Казват че втората е по добра, но аз незнм , не ми се е налагало до сега, а пък педиатърката не каза нищо, каза ми аз да си преценя. Моля ви за съвет ,как да постъпя. Предварително благодаря на всички , които ми отговориха и помогнаха!

И ние със съпруга мисе чудихме много за това, издирвахем френската ваксина, за да си я закупим и когато стигнахме до центъра по незнам какво си - къдетос е правят - до паметника Левски и една приятна млада жена, която се оказа, че е лекарка ни посъветва да си слагаме "нормалната" ваксина, която е от НЗОК, понеже е предназначена за нашите условия и самата тя на нейното дете си е сложила същата - се разубедихме. В крайна сметка ние отивахме там, за да я купим, а самата лекарка ни каза кое било по-добро според нея. Доверихме й се и не мисля, че сме сбъркали - сложихме тази, която се "полага" Peace

Общи условия

Активация на акаунт