пъпчици под вратлето?

  • 2 368
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
в следствие на жегите и олио джонсън,понеже ми беше свършило моето ни се зачерви вратлето,точно под брадичката .Намазах го с крем бейбитан и пъпчиците хванаха коричка ,а с какво да омекотя коричките-с олио ли?Сега съм с олио чико-на вас случвало ли  ви се е?

# 1
  • Мнения: 3 457
на никои ли не му се е случвало/ newsm78

# 2
  • Мнения: 135
Здравей,да ти кажа че олио Джонсън дава страхотни алергии,по добре не го мажи повече с него.Коричките можеш да омекотиш с преварен зехтин .Успех!

# 3
  • Мнения: 3 447
Случвало ни се е - и миналото лято, като беше бебе, и сега пак. Държа го почти гол, но явно като се изпоти, и се обрива. Не го мажа с нищо. Но за Джонсън и аз съм чувала кофти отзиви.

# 4
  • Мнения: 104
Ние също сме с такива пъпчици  Sad.Като чели днес са се позаличили, но пак като настанат жегите...... Иначе не ги мажа с нищо

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Джонсън дава много алергии, защото над 90% от стоките с тази марка у нас, са ментета  Twisted Evil Иначе оригиналният "Джонсън бейби ойл" е супер, но почти няма шанс в БГ да попаднеш на него.

 Мойта щерка се беше обринала миналото лято по кръста, явно от памперса, който запарваше. Пъпките плъзнаха по целия гръб, беше ужас. Минаха чак като отидохме на море, но тогава седеше гола през по - голямата част от времето. Мажех и с Универтан.
 

# 6
  • Мнения: 4 392
Възможно е да е от олиото,но аз Симона не я мажа , а наполедък и избиха такива ситни пъпчици по вратлето и на бузките.Мисля,че са от жегите,миналата година лятото пак беше така.

# 7
  • Мнения: 3 457
аз го мажех с Бюбхен но ми свърши в сряда,в 4етвъртък не го мазах с нищо,в петък го намазах с джонсън и  в събота и намерих чико и го започнах с него-значи точно 1 път съм го мазала с джонсъна,ама като гледам че сега му тръгнаха и по бузките ситни пъпчици и след малко ще го заведа до джипито,а и по гънчиците има,да не би пък да е алергичен и към чико newsm78

# 8
  • Мнения: 1 680
По-добРЕ НЕ МАЖИ С НИЩО няколко дни, за да не запушваш поричките. След баня го облей с отвара от смрадлика - ефекта е страхотен.

# 9
  • Мнения: 723
По-добРЕ НЕ МАЖИ С НИЩО няколко дни, за да не запушваш поричките. След баня го облей с отвара от смрадлика - ефекта е страхотен.
Това мислех да напиша и аз...Недей допълнително да задушаваш кожата с олио. Коричките ще паднат сами.  Peace

# 10
  • Мнения: 3 457
а с калиев перманганат?

# 11
  • Мнения: 1 680
При нас смрадликата имаше по-бърз ефекта от калиевия перманганат.

# 12
  • Мнения: 3 457
еи сега отивам до болницата Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
и ние направихме стахотни пъпчици от жегата през изминалите дни. След баня всичко ме завехва.

# 14
  • Мнения: 130
Sdrawejte momicheta,
mojata daschterja ima podoben problem. Prichinata e che se ispotjawa +alergija kam slanceto. Bjachme na doktor, saweta e deteto da se pasi ot preki slanchewi nagrjawanija. Da ja oblicham sa tanka bluska s dalag rakaw, maja s 50 slancesaschtiten krem i pie kapki sa alergii. Sled edna sedmica trjabwa da ischesnat... Posdrawi  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт