36 ОДЗ ПЕПЕРУДА- ж.к. Дружба

  • 3 079
  • 4
  •   1
Отговори


   здравейте майчета! От дълго време не  намирах смелост да пиша във форума, но ето че най-накрая се реших. искам да споделя с вас за една инициатива на родителите от 36 ОДЗ и ако има мами които си водят децата в същата детска градина много бих се радвала да се свържа с Вас.


         
ОБЕДИНЕНО ДЕТСКО ЗАВЕДЕНИЕ № 36 „ ПЕПЕРУДА ”
Гр. София Р-н „Искър” жк. Дружба  ул. „Ив. Арабаджията” № 40
Тел 979 09 32
[/b]

                             
                                                  ДО  Г-ЖА МАРИНА СОКОЛОВА
                                                  МАРКЕТИНГ МЕНИДЖЪР
                                                  “ОРГАХИМ” АД


УВАЖАЕМИ ГОСПОЖА СОКОЛОВА,

През 2007 г. се навършват 30 години от откриването на  ОДЗ № 36 “Пеперуда”, гр. София Р-н „Искър”, в което са настанени над 250 деца на възраст между две и седем годишна възраст в 10 групи.
Вдъхновени от предстоящият ни юбилей, Училищното Настоятелството на родителите, със активното  съдействието на ръководството и педагогическият състав на детското заведение   изготви  Програма:
“Партньорство и спонсориране – 2006”
С нея се обръщаме към физически и юридически лица за помощ и съдействие за обновяването на материалната ни база – амортизирана  и остаряла, подържана през последните 15-20 години с козметични ремонти  в  част  от помещенията.   
Конкретната ни молба към Вас, е да се включите в този проект, финансирайки/материално обезпечавайки/ част от неотложните ни нужди, които отговарят на вашите възможности и предмет на дейност. Бихте могли да ни помогнете с осигуряване на латексна боя (300m²), боя за влажни помещения (100m²), бяла блажна боя за дограмата на детската градина.
            Такъв жест от Ваша страна ще създаде  уют и радост на децата!

 Вярваме, че прегръщайки идеята ни с разбиране и  подкрепяйки Програмата  ще доставим заедно радост на децата, което ще удовлетвори и нас от партньорството ни!





                                                          С  УВАЖЕНИЕ,

                      ВЕРКА КИРЧЕВА
                                    ДИРЕКТОР НА  ОДЗ № 36



    Свързах се с в-к седмичен труд и другата седмица ще има статия за детската градина
може да ме намерите на телефон 0887 316 537 или  дом. 9738219

много искам да помогна, но сама ще ми е много трудно! Дано да намеря повече съмишленици тук във форума! baby_neutral[/color]

# 1
  • Мнения: 49
утре 5.07.2006 г. във в-к Седмичен труд ще има голямя статия за детската градина със снимки, а на 12.07.2006г. BTV -от предаването Тази сутрин ще снимат във детската градина и ще направят репортаж за нас! Ако някой иска и може да помогне да подобрим условията на децата нека се свърже с нас! Предварително ви благодарим!!! baby_neutral  мисля, че родителите са тези които
трябва да поемат инициативата, защото семейството седи в основата на обществото и от него децата се възпитават да станат личности! Ще се радвам ако ива повече родители с моето мнение от район Дружба!

# 2
  • Мнения: 75
аз съм майка ма момченце, което ходи в същата детска градина.
Инициативата е страхотна, детската градина наистина има нужда от ремонт, ще се радвам да помогна и аз по някакъв начин, за съжаление финансовто ни положение не е много добро, но все пак с малко може да се помогне. Ако всеки един родител помогне с малко ще превърнем мястото където нашите деца прекарват голяма част от времето си в приятно за игра и обучение.

# 3
  • Мнения: 49
ПИСАЛИ СМЕ ДО МНОГО ФИРМИ, ЗА СЕГА ДОМКО СЕ ОТЗОВА И НИ ДАРИ 180КВ.М ТАПЕТИ , ЛЕПИЛО ЗА ТАПЕТИ И ЛАТЕКС, ОЧАКВАМЕ И ФИРМА ВРАТИЦА-ГР.ВРАЦА ДА НИ ИЗПРАТИ 100БР. ПОСТЕЛЪЧНО СПАЛНО БЕЛЬО ЗА ДЕЦАТА, ТЪЙ КАТО ЧАРШАФИТЕ СА ДОСТА ВЕХТИ И СКЪСАНИ. ОТ ХУДОЖЕСТВЕНАТА АКАДЕМИЯ ИДВАХА СТУДЕНТИ И ПРИЕХА МНОГО СЪРЦАТО ИДЕЯТА ДА РИСУВАТ И ОСВЕЖАТ ВЪТРЕШНОТО ПРОСТРАНСТВО НА 36 ОДЗ, НО ЗА ЦЕЛТА ТРЯБВА ДА СЕ НАБАВЯТ СРЕДСТВА ЗА ЗАКУПУВАНЕТО НА БОИ, А ТЕ НЕ СА ЕВТИНИ. ПИСАХМЕ ДО ВСИЧКИ  ПО-ГОЛЯМИ ФИРМИ, НО РЕЗУЛТАТ-НИКАКЪВ!
ЕТО ЗАЩО РЕШИХМЕ ДА СЕ ОБЪРНЕМ ЗА ПОМОЩ ТУК ВЪВ ФОРУМА, ЗАЩОТО ГО ЧЕТАТ ДОСТА ХОРА, А ПОНЯКОГА ЕДНА ИДЕЯ Е ДОСТА ЦЕННА!  МНОГО СЕ НАДЯВАМ ТОВА СЪОБЩЕНИЕ ДА ГО ПРОЧЕТАТ ДОСТА ХОРА И ТОВА ДА ДАДЕ ПОЛОЖИТЕЛЕН РЕЗУЛТАТ  baby_neutral вСЯКА ИДЕЯ И ВСЕКИ СЪВЕТ БИ БИЛ ОТ ПОМОЩ!!! Praynig

# 4
  • Мнения: 2 353
  Не мога да ви дам идея, искам само да ви поздравя за идеята и да ви кажа, че ви стискам палци да я осъществите бързо и блестящо  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт