Въпрос до варненки!

  • 2 122
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Моята приятелка е супер вбесена, защото е намерила опаковка от презерватив Durex в джоба на мъжа си. Той казал,че са ги раздавали близо до Севастопол в събота към 15:30 часа. И понеже не ползват презервативи, като отишъл на работа го надул.
Много нагласено оправдание, но се моля да е истина, че хората са много сладка двойка и хич не ми се нрави идеята да е кръшнал.
Та, кажете ми- ДА СТЕ ВИДЯЛИ ТАЗИ ПРОМОЦИЯ? НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПОТВЪРДИ?

# 1
  • Мнения: 1 761
Да, такива промиции има в почти всеки по-голям град.Приятелката ти има нужда от психолог.


Сетих се да видя дали не съм си оставила по джобовете някоя обелка от банан или опаковка от вафла,че мъжа ми може да си помисли как сме се черпили с някой мераклия:))))

# 2
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да, такива промиции има в почти всеки по-голям град.Приятелката ти има нужда от психолог.

 newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 2 178
Не е никак забавно обаче- представи си да намериш опаковка в джоба му, още повече, че е бил нощна смяна. Tired
Човек рухва и си мисли най-лошото, а и фактите говорят най-добре.
Тя ми разказа,че той го е обърнал на шега и казал,че само на него  може да се случи такава нелепа ситуация. Rolling Eyes
А аз и подпалих допълнително фитила,че ако от ХЕИ или червения кръст раздават кондоми, то няма да са Durex. Единствения вариант да е истина, е да има някаква промоция на марката, но както виждам до момента никой не потвърди да има такава...

# 4
  • Мнения: 9 990
А ти защо палиш фитила??? newsm78
Един млад мъж е повече от задължително да носи в себе си презерватив.
Аз лично съм слагала на моя в багажа, командировка ако тръгва/ не, че сам не може и не че ще използва точно този, който аз съм сложила Laughing ако реши да прави нещо/

# 5
  • Мнения: 4 651
1) Раздавали са, дори знам кой ги раздава
2) Приятелката ти или наистина е болезнено ревнива или нещо друго куца
3) Много чудно е това твоето приятелство - вместо да я успокоиш, което е по- добре за нея и в двата случая, допълнително  и "палиш фитилите"
4) Виж дали е било 15:30 или 15:35 и дали точно на този мъж са дали незнам - ей ви отново повод за съмнение, ако си нямате друга работа  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 178
Не съм и палила фитила, една приятелка имам и не мога да се отнасям лицемерно с нея.
 Аз съм на принципа,че трябва да и кажа каквото мисля, дори и ако я нараня с думите си. Не мисля,че разсъжденията ми са лишени от смисъл, даже напротив.
П.П. Пича е на 30 години

# 7
  • Мнения: 9 990
Да търсиш веднага вината и да се ровиш да видиш чак дали е имало наистина промоция Rolling Eyesми незнам...честно...липса на доверие е най-малкото, което ми хрумва,  а от там ще дойдат и други на пръв поглед дребни нещица, но...Ако е имало кривване от негова страна в миналото-разбирам да си има едно на ум, но така, по презумпция да го обвинявате и да го карате да се обяснява като малко дете ми се струва нелепо. Peace

# 8
  • Мнения: 4 651
Няма никакво значение на колко е години човека.
В случая ситуацията е много проста - приятелката ти няма грам вярна на мъжа/ приятеля си, а е готова да повярва на група непознати във форум - имало ли е такова раздаване на кондоми или не.
А разумния съвет на приятелка би бил "гони го до дупка, ама като има факти". Последно можеш да хванеш изневеряващ мъж по празна опаковка от презерватив - как си го представяш - слага си го и прилежно си мушва опаковката в джоба.
Сега ще ми кажеш - ми да не оставя "улики" на работа. По тая логика, преровете му пак дрехите и за самия използван презерватив. То такъв прибран мъж ....

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ситга бе хора. Ако човека наистина беше кривнал от пътя едва ли щеше да държи опаковка от кондом в джеба си.
И кво кат е на 30 и е надул презерватива. На работа понякога човек изперква и му се иска да подивее!

# 10
  • Мнения: 2 657
Оф,аз незнам защо ти палиш фитилите newsm78Остави ги да си се оправят сами Peace
То и моя мъж преди време ми изтипоса един презарватив на масата,ама аз какво трябваше да направя-да по4на да питам и да ровя защо,какво,от къде и т.н.Подхвърли само,4е някой му го е дал и това е.Хайде дай сега да си наумя след като го показа,4е видите ли след като носи презерватив зна4и е кръшнал или ще кръшне Mr. GreenТо и моя кара по 24 4аса работа а понякога и по 30 и пове4е Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Имаше промоция, аз бях там и раздавах кондоми. Как изглеждаше господинът?  Flutter

# 12
  • Мнения: 5 370
Ситга бе хора. Ако човека наистина беше кривнал от пътя едва ли щеше да държи опаковка от кондом в джеба си.
И кво кат е на 30 и е надул презерватива. На работа понякога човек изперква и му се иска да подивее!
АБСОЛЮТНО!
ДЖини, мила, не ви знам на колко години сте, но само едно мога да ви кажа-АКО МЪЖ РЕШИ ИСТИНСКИ ДА ИЗНЕВЕРЯВА, НЕ САМО, ЧЕ НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ, АМИ И ДАЖЕ ЩЕ СЕ ЧУДИТЕ В ЕДИН МОМЕНТ ОТДЕ ВИ ДОДЕ ГРЪМ ОТ ЯСНО НЕБЕ.
това го казвам от вече 35-годишния си личен опит-не че на мене са ми изневерявали, но съм била пряк свидетел. Confused

# 13
  • Мнения: 7 186
По- добре не се бъркай и не се прави на детектив, защото накрая може и ти да го отнесеш. На твое място вместо да паля фитили щях да я успокоя, нали за това са приятелите? А и нищо кой знае какво не е станало, една опаковка от презерватив нищо не значи, а и такива промоции наистина има. Презервативи и аз обичам да надувам, ако това ще те успокои. Laughing

# 14
  • Мнения: 9 990
Моят мъж е на 33..... Wink и си носи винаги презервативче.Скоро даже намерих едни забравени в един сак-още са годни поне.
И да, да не забравя-като е на 33 смятате,че живота спира и трябва да стои вкъщи по пантови пред телевизора ли?Та това е млад човек, ако няма как да оползотвори презерватива-защо да не го надуе? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт