Простор откъде?

  • 3 121
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Откъде да си купя външен простор. Да е дълъг до 2 м и с 2-3 реда. Някакво нежно изпълнения, примерно пвц или алуминий. Да се захваща за дограмата или пък в краен случай да се пробие фасадата.Ходих в Бриколаж, но не са имали такива. Имате ли представа къде има подобни?

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Имаше в Метро миналото лято, но много фалшив ми се видя. ПВЦ беше, но едва ли би издържал яке например. Външен вид иначе имаше

# 2
  • Мнения: 1 150
Бриколаж, в Люлин - онзи ден ги гледах

# 3
  • Мнения: 694
Аз си купих подобен от Бриколаж в Младост. Пробива се в тавана на балкона виси от горе. Има въжета отстрани с които сваляш простора и после пак го вдигаш нагоре. Беше около 40 лв. Ама сама как го обясних.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Моят си го взех от една фирма за ПВЦ дограма, дълъг е 1,80 м и издържа яке, дори олекотения ми юрган след прането  Wink

Има 5 пръчки. Пише, че издържа 3кг. на пръчка, но аз го товаря повече май... Embarassed

Абе доволна съм, но за зимата незнам дали ще ми стигне 1, като съхне бавно прането newsm78

Има ги и в магазините "Вулкан-3"
А, и цената беше около 27 лв.

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 09:48 от Amar

# 5
  • Мнения: 3 089
... от Бриколаж в Младост. Пробива се в тавана на балкона виси от горе. Има въжета отстрани с които сваляш простора и после пак го вдигаш нагоре...
дааа, и ние имаме такъв.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А из да попитам.... Laughing Искаме да си сложим отвън на прозореца, защото нямаме тераса. И при нас е около 3-3.50 м. Виждала съм такива, които се разтягат напред и после се прибират към станата, но в хотел. Иначе по магазините не съм. Изобщо ако имате предложение как да стане? Мисля да сложим тента отгоре, която също да прибирам. Абе искам да е удобно и да не е циганско. Ако някой е решил проблема ще съм благодарна да чуя мнения Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 930
Тези, които се продават в Бриколаж са за таван. Виждах ги, но не търся такова нещо. Става въпрос за външен простор, не таванен.Да е пред тераса.
Амар, този Вулкан 3 само във Варна ли е?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956
Тези, които се продават в Бриколаж са за таван. Виждах ги, но не търся такова нещо. Става въпрос за външен простор, не таванен.Да е пред тераса.
Амар, този Вулкан 3 само във Варна ли е?


Ами незнам дали е само във Варна  newsm78  Може би...

При вас сигурно се казва нещо друго....от сорта на 1001 или 2002 стоки  Rolling Eyes Абе - "Домашни потреби"

Общи условия

Активация на акаунт