Помогнете мамета от пловдив

  • 667
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте!пиши ви надявам се,едно бъдещо маме от пловдив.закъснява ми няколко дни и затова си направих тест,положителен е,МНОГО съм   щастлива,защото искам даимамдете,сега не энам какво да правя,къде да отида за установяванена бременността,нямамгинеколог,А ЛИЧНИЯТ ми лекар не знам дали е компетентен,моляви посъветвайте мекак да постъпя!+s

# 1
  • Мнения: 1 671
Здравей, Чикита. Добре дошла сред нас.
 Laughing
Първо трябва да идеш при личния си лекар, казваш му че имаш положителен тест и ти закъснява. Той ти дава направление, с което можеш да отидеш при всеки гинеколог, който работи със Здравната каса. Гинекологът, когото избереш, те поема и те следи до края на бременноста, дава ти съответните документи за раждане.

Проучи внимателно гинеколозите, преди да се насочиш към някой, защото се дава само едно направление, избереш ли, после не можеш да смениш. Тоест можеш, но само ако си плащаш.

Влез във Здравния форум, там има бял списък на гинеколозите в Пловдив, избери си от там.

Ето линка към белия списък за Пловдив http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.0

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравей и аз съм в същото положение.бях на личния лекар и тои ми каза да ида след 20 дни закъснение.Кога ти беше последната менструация?Ако си толкова нетърпелива може да идеш при някои частен да потвърди.Аз лично ще чакам 20 -я ден та направо сърчице да се види.

# 3
  • Мнения: 2 220
Реда е както ти го е описала Коала, само че мисля, че можеш да смениш гинеколога - не съм сигурна. Мога само да ти кажа да не ходиш при моя - Муратев, работи в поликлиниката на Понеделник пазара. Изобщо не съм доволна от него, но тогава нямах никаква представа при кого да отида и така. А в Белия списък са предимно лекари, които работят само частно. ПОжелавам ти лека бременност и здраво бебче!

# 4
  • Мнения: 598
а, аз моя гинеколог си го смених след доста настояване пред личната ми лекарка и си избрах друг от белия списък във форума и съм много доволна сега. Човекът работи със здравната каса и е много добър. Предишният не че беше лош, ама беше прекалено нервен и груб а на мен такива неща не ми харесват.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
galentse а ще споделиш ли с кой си го сменила?

# 6
  • Мнения: 598
с д-р Мерджанов от МЦ Кючюк Париж, намира се на ул. Георги Кондолов 43А (в Кючюк париж) ако не се лъжа, зад ДКЦто.

Общи условия

Активация на акаунт