Препоръчайте ми, моля Ви, марков молив за очи

  • 1 221
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Решила съм да се охарча малко за молива за очи този път, защото ми омръзна да се размазва в края и т.н. Някак си се самонавих, че това (моливът за очи) е нещо, по което си заслужава да пръснеш малко пари.

Гледам сега сайта на един козметичен магазин Буутс - в Лондон съм, и разглеждам съответния продукт на марките Dior, Chanel, Yves Saint Laurent, Lancome, Clinique и цените са почти едни и същи - около 13 паунда.

Коя марка бихте ми препоръчали за молив за очи? Може да не е от изброените разбира се.

Между другото някоя от вас да има мнение за гримовете MAC?

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 14:59 от denisharkova

# 1
  • Мнения: 562
Всички марки, които изброяваш имат много добра декоративна козметика. Аз лично ползвам Шанел и Диор, но която и да избереш ще останеш доволна. А Буутс е страхотен магазин!

# 2
  • Мнения: 513
"Коzметиката им съЩо е добра, даже оЩе имам един черен молив, който полzвам почти ежедневно вече пета година, но е станал доста миниатюрен " - това е цитат от писмото в този сайт:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108761.20
Става въпрос за козметиката на фирмата Amvay
 

# 3
  • Мнения: 927
Аз ползвам ДИОР и съм много доволна. Те имат и по-меки и по- сухи и твърди видове моливи за очи. Сама можеш да избереш този, който ти е най-удобен.
На MAC молив не съм ползвала. Те са професионална козметика. Цветовете им са много и наситени. Смятам,че са за хора, които обичат по-тежкия грим

# 4
  • Мнения: 2 897
Като чиста визия, без друго инфо, поствам снимки на тези моливи, които ми харесаха. Та така от гледане май най ми хареа този на Estee Lauder. При Dior пък има доста голям избор, но честно казано между повечето моливи не виждам разлика. Някакви предположения? А между другото какво ви е мението като цяло за водоустойчивите моливи за очи?
Абсолютно всякакви отзиви са добре дошли.

Estee Lauder - Artist's Eye Pencil

Chanel - LE CRAYON KHÔL

Dior - Crayon Eyeliner

Lancome - CRAYON KHÔL WATERPROOF

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 14:58 от denisharkova

# 5
  • Мнения: 2 897
А ако това въобще има някакво значение - този на Estee Lauder има награда - Best Of Beauty Reader Awards 2006 Woman & Home.

# 6
  • Мнения: 3 461
Аз предпочитам автоматичните,защото другите се чупят  лесно и не ми се подостря непрекъснато.В момента ползвам автоматичния на клиник и съм много доволна.

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 212
Lancome,Clinique и Chanel са тези,които съм ползвала от изброените,а в момента първият-водоустойчив,макар че доста зор виждам докато го сваля после.Имам лосион на Clarins за много чувствителни очи(Gentle Eye Make-Up Remover Lotion),но очевидно производителите не смятат,че жените с чувствителни очи използват водоустойчив грим.Та ако давате още примамливи препоръки за моливи-моля,пишете и как ги неутрализирате!

# 10
  • Мнения: 2 897
Ами взех си в крайна сметка този на MAC, не я бях споменала тази марка, но от край време когато Кристина Агилера я промотираше ми е интересна така да се каже. Допитах се по въпроса и в дир.бг и там ми казаха да не му мисля и да си вземам директно от нея.. И така сторих. Не съм го ползвала още, че нямам повод. Ето го , а тези хора само каква богата палитра сенки имат направо очите ми останаха, ще се разоря ако започна да си купувам (10 паунда парчето са), така че се въздържам, но вижте ги да се полюбувате и вие http://www.maccosmetics.co.uk/templates/products/sp.tmpl?CATEGOR … DUCT_ID=PROD66120.

# 11
  • Мнения: 235
Добро решение , браво , козметиката на МАС е супер

# 12
  • Мнения: 765
  "МАС" са страхотни - много добър избор си направила . " Боби Браун " също са много добри , а от 1-вите , които си изброила , аз съм за " Lancome " . Peace

Общи условия

Активация на акаунт