Хининовата вода....кога,как .....

  • 811
  • 13
  •   1
Отговори
Бих искала да попитам тези от Вас които са ползвали,колко често я използвате,на суха или мокра коса,с измиване или без....
Получава ли се допълнителен блясък ?

Благодаря предварително

Успешно ЛЯТО на ВСИЧКИ  Simple Smile

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Май имаше доста теми за нея.

Аз я ползвам на суха коса вечер и сутрин я измивам, защото ми става на пръчки косата от нея.
Не получавам допълнителен блясък от нея.
общо взето през ден използвам, но напоследък по- рядко, защото ме мързи. Embarassed

Мерси за пожеланието. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 475
При мен пък няма особен ефект..предпочитам маска с рициново масло,зехтин и водка!  Peace

# 3
  • Мнения: 431
Мислех да я ползвам, но четох нещо, което ме разубеди - от нея косата растяла по-бързо, но изтънявала косъма. Дали е вярно, не знам, но реших да не рискувам.

# 4
  • Мнения: 1 975
Аз я втривах след като си измия косата т.е. два пъти в седмицата. Не съм видяла особен ефект, а за блясък пък въобще newsm78 #Crazy

# 5
  • Мнения: 147
Аз я ползвам след като си измия косата,по половин опаковка (1 опаковка на седмица). Много съм доволна от нея косата ми става по обемна, незнам дали при други е така  newsm78 все пак различни коси - различни резултати. За растеж не мога да кажа, защото ползвам и маската с тривитаминола   animal085 newsm03  и хининовата вода нещо на последък я забравих, но от време на време  пак слагам .  Party

# 6
  • Мнения: 8 917
Аз я втривах след като си измия косата т.е. два пъти в седмицата. Не съм видяла особен ефект, а за блясък пък въобще newsm78 #Crazy
Peace

# 7
  • Мнения: 1 986
  И аз преди я нанасях след измиване,на мокра коса-2 пъти седмично;доколкто знам,подхранва косъма и увеличава разтежа/аз не съм забелязала Confused/,но блясък чак не докарва Wink

# 8
  • Мнения: 18 542
На мен ми прави косата на клечки и стои като мръсна, за това преди миене няколко часа (колкото позволява) я втривам в кожата на главата.
Честно да си призная, не виждам някакъв ефект.

# 9
  • Мнения: 5 647
Преди използвах, но откакто я развалиха не съм си мазала косата. След измиване на косата се поливах обилно и нака я оставях.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Използвам я на суха измита коса 2-3 пъти седмично, но тъй като се втрива в корените не съм забелязала да има ефект на блясък. Grinning

# 11
  • Мнения: 5 647
Използвам я на суха измита коса 2-3 пъти седмично, но тъй като се втрива в корените не съм забелязала да има ефект на блясък. Grinning

Не е толкова за блясък, колкото за по-бърз растеж.

# 12
  • Мнения: 110
  И аз преди я нанасях след измиване,на мокра коса-2 пъти седмично;доколкто знам,подхранва косъма и увеличава разтежа/аз не съм забелязала Confused/,но блясък чак не докарва Wink

И аз така правех едно време и бях доволна!След това косата не ми изглеждаше мръсна или на клечки...

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Отскоро я използвам - втривам в корените на измита и леко подсушена коса като леко масажирам.После не я отмивам и придава много хубав обем в корените Grinning

Общи условия

Активация на акаунт