Какви видове стерилизатори има и от кои сте доволни?

  • 3 061
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте момичета newsm51
Дано да не ви е омръзнало от такива въпроси, но момента наближава и искам да съм готова с всичко Hug. И тъй като нямам идея с какво е най-добре да стерилизирам шишенцата на бебка, реших да попитам вас, вече родилите и изпробвали доста неща newsm78. Ще бъда много благодарна ако споделите личен опит за това - кое ви харесва или не и защо  bouquet

# 1
  • Мнения: 660
Здравей !

За видове стреилизатори като марка ли питаш или като начин на стерилизиране ? Аз използвам електрически парен стерилизатор на Филипс - уреда се води 3 в 1 , защото освен това затопля шишета и готви на пара - много съм доволна . А иначе има същият тип парни стерилизатори , но за микровълнова , обаче с тях не може да се пътува , че трябва и нея да си я носиш . Има и студена химическа стерилизация - с течност и таблетки , но съм твърдо против нея - никой не може да ме убеди , че е безвредна за бебето .

Поздрави и леко раждане !  bouquet

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз ползвам на Farlin за микровълнова и съм доволна от него. Плюс това е и доста евтин /25 лв. + 3 шипета към него/. Само, че преди да си го купиш не е зле да знаеш размерите не микровълновата, която имаш, че този тип стерилизатори са малко височки.

Леко раждане!

# 3
  • Мнения: 3 356
Ето този:



Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 353
Аз използвах течност за студена стерилизация на чико Laughing Peace.И също съм доволна

# 5
  • Мнения: 1 101
Ние ползвахме стерилизатор за микровълнова на Чико. Доволна съм, побираше ми доста неща

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ето този:



Много съм доволна.
И аз ползвам този и също съм доволна. Когато ми се налага да пътувам и там няма микровълнова, взимам таблетки за студена стерилизация на Чико (още не ми се е наложило да ги ползвам)

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз също ползвах стерилизатора на Авент за микровълнова и съм много доволна. Сега смятам отново него да ползвам.

# 8
  • Мнения: 1 860
 Още един глас за стерилизатора за микровеле на Авент. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 6 921
Още един глас за стерилизатора за микровеле на Авент. Peace
И от мен един  Peace

# 10
  • Мнения: 5 790
Ние ползвахме стерилизатор за микровълнова на Чико. Доволна съм, побираше ми доста неща

И ние така. Доволна съм.

# 11
  • Мнения: 1 975
Значи с две думи или Чико или Авент, така ли? newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 663
ами аз ползвам на авент за микровълнова и съм страшно доволна, заслужава си парите

# 13
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Чико за микровълнова. За цената си върши чудесна работа. Стерилизирах в него и шишета на Авент без проблем.
Купихме го от Бебелан за 23 лв.

# 14
  • Мнения: 46 488
Виж сега, всички стерилизатори вършат една и съща работа- стерилизират!
Няма по-добър или по-лош, има електрически и за микровълнова, ако имаш микровълнова- вземи най-евтиния, ако нямаш, пак си вземи и купи печка, защото тя е 100 лв., стерилизатора 20 лв. = 120 лв., като приключиш с него, ти остава печката, а ако вземеш парен, той е 80-90 лв., но после няма какво да го правиш  Tired

Аз ползвах Чико:



Тогава беше най-евтиния, но сега гледам има и на Камера и Бертони даже под 20 лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт