реших си проблема с многото багаж при пътуване

  • 1 524
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Купих си от тези торби, при които издърпваме въздуха с прахусмокачка и те се сплескват Mr. Green
много ми е кеф, хем пестят място, хем няма някои крем да се размаже при прехвърлянето на багажа в самолетите Twisted Evil  Веднъж така на мъжа ми се спраска една пяна за бръснене и беше гооооооооооляма изненада като отворихме куфарааааааа, мммммммммм как ухаеше всичко на Жилет Crazy Crazy Crazy

ето тези, които си купих:

# 1
  • Мнения: 13 512
И аз си купих такива с тази цел,но още не съм ги ползвала за пътувне.Надявам се следващият месец да имам впечатления.Сега съм прибрала зимни дрехи в тях.

# 2
  • Мнения: 1 959
На мен при последния полет ми се спраска душ гела на Палмолив.Ти с тези торби ще спестиш място,но не и килограми/ако това се опитваш да направиш/.Аз си купих такива тори ,но от Аргос.

# 3
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз си бях купила подобни, но издишаха  Tired Затварянето им беше с едни пръ4ки влизащи една в друга, може би затова.

# 4
  • Мнения: 2 959
Арвен, това е добра идея, досега не съм ползвала. Само им гледам рекламите, но май ще рискувам.

eve-nadine , верен ли Ти е подписа?! Честито ако е така. Ти си не само мама на двама, но и мама герой, да кърмиш толкова дълго! Поздравления!  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 098
Тези торби ги изолзвам за багажа,който рядко ми трябва.Събирам го вътре,издърпвам и в мазето или в някой гадероб.Не ми беше дошло на ум,4е мога и по този на4ин да ги използвам. При следваЩото ни пътуване със самолет Ще пробвам. Peace

# 6
  • Мнения: 6 167
а килограмите?
идейно е, ако трябва да побереш и нещо по-обемно, което не подлежи на вакуумиране.

# 7
  • Мнения: 13 512
а килограмите?
идейно е, ако трябва да побереш и нещо по-обемно, което не подлежи на вакуумиране.

Еееее,,за килограмите още нищо  не е измислено май. Но поне за обем има нещо полезно.Има да ти се чудят в хотела  като има поискаш прахосмукачката за малко.. #Crazy #Crazy #Crazy

# 8
  • Мнения: 3 478
И аз им се точа на  тези торби, ама все се чудя дали ще излязат качествени и няма да издишат, както казва Мама Штрумф.

# 9
  • Мнения: 3 394
душите ,говоря само за обем, килцата са си май същите, с дете или без, не им пука.....а трябва, нали и за него плащаш летищни такси и прочие newsm78
Във всеки случай при мен обема е решаващ, при условие че мъжа иска да си вземе поне 2 чифта маратонки, а на Стела само летните шапки са 9 и то всичките подарък от леля й от бг Whistling Да ме пита човек защо съмм ги домъкнала всичките тук, ха де newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • Мнения: 1 393
Добре де, аз знам че това се използва за storage - как го използваш за багажа- хубаво ще вакумираш нещата, ами после като ги извадиш в БГ (или там където отиваш) и пак трябва да ги сложиш обратно в куфарите- прахосмукачката също ли си я носиш?  Shocked
Или то може с каква да е?
Иначе е добра идея, несъмнено!  Peace

# 11
  • Мнения: 13 512
С каквато и да е прахосмукачка става.

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хайде сега кажете колко парички струват, колко са и от кьде да се снабдя с тях Praynig...че у нашенско не сьм ги сьглеждала още, освен по нета да ги порьчам newsm78....много е идейно, когато се прибирах се чудех как да побера всичко в куфара Whistling.....

# 13
  • Мнения: 13 512
Топ Шоп ги продават.Цената май беше 69 лева.

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Топ Шоп ги продават.Цената май беше 69 лева.

те ще ми и3ля3ат 3латни, ако ги порьчам от Бг Grinning....поне от Германията някьде да е Praynig Wink
по тукашния Шоп не сьм ги 3асичала Confused

Общи условия

Активация на акаунт