Киприанови молитви

  • 13 046
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Знаете ли  случайно църква,в която четат Киприановите молитви?Казаха ми,че не във всяка го правят,а и понеже с детето трябва да отида,че няма на кой да го оставя,да не се моткам от църква в църква.Казаха ми също,че се четат само в четвъртък.И знаете ли защо се четат?Аз знам на мен за какво са ми,но принципно питам.

# 1
  • Мнения: 25 441
Св. Киприян не беше ли свързан нещо с магии и тем подобни? newsm78
Що ти трябва? Я се вземи в ръце!
Какъвто и да ви е проблемът, все трябва да има и друг начин. Успех!  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
В Св.Петка на "Съборна".

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В "Св. Неделя" всяка седмица, но не знам дали точно в четвъртък. Четат се срещу магии и понеже са много силни молитви, не всички се наемат. Карчева, вярата е много важна в тзои случай, така че само да ти прочетат молитвата не е достатъчно.

Как Сийка, за съжаление, магиите са много сериозно нещо и съществуват, колкото и да не ни се иска. Не говоря за тези, които  циганките използват като довод да вземат пари. Просто тъмната сила си я има.

# 4
  • Мнения: 1 680
В манастирчето в Дървеница и в църката на кръстовището на Димитър Несторов и бул.България. Всеки ден.

# 5
  • Мнения: 1 353
В "Св. Неделя" всяка седмица, но не знам дали точно в четвъртък. Четат се срещу магии и понеже са много силни молитви, не всички се наемат. Карчева, вярата е много важна в тзои случай, така че само да ти прочетат молитвата не е достатъчно.

Как Сийка, за съжаление, магиите са много сериозно нещо и съществуват, колкото и да не ни се иска. Не говоря за тези, които  циганките използват като довод да вземат пари. Просто тъмната сила си я има. Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 9 063
Чувала съм че се четат за уроки, лош късмет, когато нещата ти вървят назад и чувстваш че има "нещо".
Предполагам работи Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 860
 Карчева, аз съм чела че ако искаш да се помолиш и сама стига да намериш икона на св.Киприян. Виж какво имам в едно списание: " Киприяновите молитви се четат в четвъртък. Хубаво е на този ден да занесете в храма дреха, която да се освети. Най-добре бельо, което да носите близо до тялото си..."
 Пиши че ми е интересно. Аз все се опитвам да не вярвам в това, но една позната ми гледа на Таро и каза, че имам магия. Абе не искам да вярвам, но като си проследя живота назад 2 години и започва да ме втриса и да искам отговор "Защо?". Че ще ми е много интересно за какво ти трябва и какво е станало после ако намериш храм.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
Хм, това е интересно! Може и аз да отида да ми четат. Карчева, ако ходиш кажи после какво си носила и има ли някакво заплащане за това, че не съм много в час с нещата!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Миналата година ми ги четоха в св.Петка. Отидох за здраве в труден за мен период там. Не съм мислела толкова за магии и други подобни неща.
Аз лично препоръчвам тази църква. Има един възрастен свещенник, известен е, но пусто не му помня името...
Не зная дали има нещо вярно, дали беше случайност, но факт е, че след посещението ми там всичко си дойде на мястото....и до сега се чудя....

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
А заплаща ли се нещо?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
А заплаща ли се нещо?


Да, оставят се пари, по желание размера на сумата, в молитвеника на свещенника. Вътре има и извор със светена вода, може да си налееш.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 960
Цитат
......., за съжаление, магиите са много сериозно нещо и съществуват, колкото и да не ни се иска.................

Глупости на камари! Абе хора, може ли да вярвате в такива неща, просто нямам думи! Sick #2gunfire

# 13
  • София
  • Мнения: 1 105
А как става, договаряш ли се за час? Мерси Embarassed

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
А как става, договаряш ли се за час? Мерси Embarassed

Ами не. Аз просто се изсипах минавайки от там един ден. Исках да разпитам. Но той ми каза, че може веднага на момента. Имаше няколко души обаче. Наложи се да изчакам 10ина минути.
Но това беше преди година и нещо, имай предвид. Ако имаш път натам - просто влез и питай.
В центъра е.

Общи условия

Активация на акаунт