Въпрос за тъмните петна по кожата

  • 817
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190

Здравейте, появиха ми се няколко тъмни петна по кожата - на краката и на лицето. Козметичката ми ми каза, че са от слънцето, натрупване на меланин, трябва да изчезнат когато застуди. Някой знае ли с какво се третират за да намалеят и да изчезнат?
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 743
И аз имам същия проблем, мажа се с Контрактубекс и ми се струва, че вече изчезват.

# 2
  • Мнения: 190
Ще си взема контрактубекс и ще пробвам. Дано помогне!

# 3
  • Мнения: 3 248
Контратубексът мисля беше за белези?! newsm78 А какво общо имат те с петната?! Thinking
Пигментните петна се "лекуват" на есен ... при козметичката! Peace Не съм професионалист, но ще споделя моя опит с този проблем. Справям се с помощта на дълбоки пилинги (целогодишно, при козметик), есента и зимата ходя на някакви избелващи процедури. Ефект има - страхотен! Grinning

# 4
  • Мнения: 826
Тези кафяви петна се нари4ат меласма.Аз ги имам целогодишно,защото пия хормонални препарат,но лятото се увели4ават,заради слънцето.
Използвам избелващ крем,много помага:
http://www.blueskypharmacy.com/detail/788/

# 5
  • Мнения: 6 607
Контратубексът мисля беше за белези?!  А какво общо имат те с петната?!
 Peace
Вземи си крем с висок защитен фактор

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
Консултирай се с дерматолог, може да е натрупване на меланин, но може да са и гъбички, които са хиляди вида и са много упорити.

# 7
  • Мнения: 3 743
Контратубексът мисля беше за белези?!  А какво общо имат те с петната?!
 Peace
Вземи си крем с висок защитен фактор
Мазах се с крем с висок защитен фактор и въпреки това ми се появиха петна, лекарка ми препоръча Контрактубекса и на мен ми действа добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт