детски сухар?

  • 4 042
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, днес сестрата каза да почваме с попарата и да я правя с детски сухар. какво е това, на коя фирма е и откъде да го купя?

благодаря предварително, че съвсем ме обърка тази жена Shocked

# 1
  • Мнения: 27 524
Май няма такова чудо все още на пазара  Thinking

# 2
  • Мнения: 600
ей, и сега с какъв да правя попарата? от онзи гръцкия ли? а черен или бял?

# 3
  • Мнения: 1 353
Има Peace на същата фирма на която са и турските бисквитки ''чичи бебе'' хубав е но няма мн.разлика от обикновения има и още един ама му забравих името newsm78

# 4
  • Мнения: 5 299
ей, и сега с какъв да правя попарата? от онзи гръцкия ли? а черен или бял?
Точно с него да. Аз съм правила и с двата, но предпочитам с белия.

# 5
  • Мнения: 992
а гултен въвела ли си? и що не изчакаш още малко с попарата

# 6
  • Мнения: 1 353
а гултен въвела ли си? и що не изчакаш още малко с попарата
да аз не погледнах Thinking Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing но и на мен ми се струвате мънички за попарка поне  още месец изчакай

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не съм чувала за детски сухар; от самото начало си купувам обикновени сухари от супера

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Има детски на "Чичи бебе", но не съм купувала от тях. Давам от гръцките, бял. Веднъж купих черен, но не ми хареса на вкус и пак си карам с белия.

# 9
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Има детски сухар на Милупа, мисля, че и в Бг съм го виждала.Аз лично давам обикновенни сухари, не детски.

# 10
  • Мнения: 1 178
Аз ползвам детските сухари на милупа, струват ми се доста сладки и мисля вече да минем на обикновенни сухари и без това сме достатъчно големи

# 11
  • Мнения: 8 917
Ползвах "Elite" Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 15 215
Ако искаш-пробвай с детски сухар. Не знам какъв е съставът му, но ако съдържа глутен ми е чудно с какво е по-добър от обикновените сухари newsm78 Ако някой може да каже какво съдържа, на мен лично ще ми е интересно.
Аз никога не съм купувала детски сухари. От самото начало (след 6 навършени месеца когато въведох попарата) давам Елит и Голдис-пшеничените.

# 13
  • Мнения: 432
Не съм виждала дет.сухар,но не съм и търсила.Ползвам обикновен.

# 14
  • Мнения: 7 640
Ако искаш-пробвай с детски сухар. Не знам какъв е съставът му, но ако съдържа глутен ми е чудно с какво е по-добър от обикновените сухари newsm78 Ако някой може да каже какво съдържа, на мен лично ще ми е интересно.
Аз никога не съм купувала детски сухари. От самото начало (след 6 навършени месеца когато въведох попарата) давам Елит и Голдис-пшеничените.
абсолютно!
Даже почти от началото си приготвям сухарите вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт