Търся една играчка.

  • 3 147
  • 31
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 249
Преди време тук в нета видях снимка на една играчка. Представлява нещо като стойка за бутане с колелца. Моят син вече проходи, но е много нестабилен и го е страх. Когато бута проходилката от външната страна е супер доволен. Все си мисля, че като бута тази играчка ще му е по-лесно да се отпусне. Представлява нещо като количка за бутане с колелца, отпред имаше някакви картинки или музики (не си спомням точно). От към него имаше дръжка за която да се хване.  Въпроса ми е ако някой се сеща за какво говоря, да ми помогне къде мога да намеря такова нещо. Благодаря ви предварително.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Вземи му такава кола:

Има ги от 15 до 50 лв. Нашата я бута нейната много за дръжката отзад. Под седалката крие играчки, а като се научи да се бута с крачета, стана още по-весело.

# 2
  • Мнения: 4 358
малко off - ако му дадеш да държи нещо в ръчички, не се ли отпуска да ходи сам?

# 3
  • Мнения: 1 680
За съжаление и аз не се сещам за такава играчка, но предложението на Бу е фантастично. Сега си спомних ,че Жори буташе по същия начин същата кола като беше по-малък и нестабилен.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 249
Благодаря за идеята boo. Ще потърся и тази кола. След 10 дена ще ходя до Пловдив и се надявам да намеря там.
  А като му дам да държи нещо в ръце, той само подрусва дупе на едно място и танцува. Способен е по 5-10 мин. да седи на едно място, но трудно се решава да тръгне. Единственото нещо заради което се престрашава е храната Grinning  Grinning . Ама ние и без това сме дебелички, та ако трябва само на бисквитка или солети да тръгваме ще се закръглим още повече.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
В Метро има такава за 15 май. Иначе вярвам, че и в други градове ги има. Марковите са по-скъпи, турските - по 12-20.

# 6
# 7
  • Балчик
  • Мнения: 249
Благодаря ти  mcdirock. Това за което говорих беше вторият модел. Много точно си ме разбрала. Но и първото не е лошо като идея. Ако някой е виждал нещо подобно моля да ми каже. Благодаря.

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ЗаЩо не пробва да питаШ по магазините за детски игра4ки дали имат такова неЩо дори и да не е от тази марка. Ние тази година като си бяхме в Бг за море и видях едно бебе4е ходеШе с такава джаджа ( не помня дали беШе то4но съЩата ) така 4е ако не са го купили в 4ужбина би трябвало да има... Grinning

# 9
  • Мнения: 2 258
В Премама има със сигурност.Миналата седмица я гледах.

# 10
  • Мнения: 189
Цитат
Може би си виждала неЩо такова...

http://www.fisher-price.com/it/products/product.asp?id=17749


Ей такова същото ми даде да ползвам една приятелка.Още не сме го пробвали за ходене, но си играе с него защото пуска в коша топчета и те излизат по едни улейчета и е много интересно, пък и почва да  свири като го пипне.По-точно се засилва с проходилката и се удря в тая и тя засвирва - голяма игра и смях пада.На нея са и го пратили от Америка, но ако го  има тука по магазините мисля че си заслужава, защото става и за по-големи деца, племенника ми /на 2 год. и 7 мес./ като дойде на гости само с това се вози.
Мисля че всички противници на обикновените проходилки ще са на мнение че в тая няма нищо противопоказно, защото детето изобщо не сяда. Пък и е издръжлива  дъщеря ми е 3-тото бебе дето ще го ползва, а е като ново.

# 11
  • Мнения: 2 258
Сега я видях в новия брой на "Моето бебе и аз".Струва 139.80лв.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За 139,80 я му вземи един трабант на старо да бута направо...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 100
Има ли хора, който дават толкова пари за играчки?newsm09 Много глупаво ми се струва, като се има впредвит, че всяко чудо за 3 дни!newsm73
Ама това си е мое мнение де! yes

# 14
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз за тази цел купих на моята дъщеря количка за кукли!
Много се кефеше да вози бебетата!
Количката е метална, много стабилна/ тип лятна количка за седнало бебе/ на Simba, мисля че беше, та дори и Габито можеше да се вози в нея!
Сега е почти на 3 годинки и още много си играе с нея!

Общи условия

Активация на акаунт