Срочни договори- в последствие, НЕосигурени майки...

  • 490
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Има ли майки,които от срочни договори отиват на борсата и ползват една година майчинство от социални грижи?Може ли, да се направи нещо по въпроса (самоосигуряване,или нещо друго), за да се ползват две години майчинство.Моля, всички които могат да  помогнат, да ми пишат.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 096
Може да се самоосигуряваш 6 м. като безработна на база 200лв. мисля че беше и накрая си получаваш майчинските за 2 г. или да те назначат фиктивно към някоя фирма на мин работна заплата и да си внасяш при тях здравните осигуровки но базата ти ще е 160лв, което значи и по ниски осигуровки. Ако имаш възможност избери втория вариант.

# 2
  • Мнения: 46
Може да се самоосигуряваш 6 м. като безработна на база 200лв. мисля че беше и накрая си получаваш майчинските за 2 г. или да те назначат фиктивно към някоя фирма на мин работна заплата и да си внасяш при тях здравните осигуровки но базата ти ще е 160лв, което значи и по ниски осигуровки. Ако имаш възможност избери втория вариант.
Потърсих помощ от три фирми но никой не се съгласи.Ако прибегна до първия вариант,какво точно трябва да направя?

Общи условия

Активация на акаунт