гнусни косми по деколтето - ПОМОЩ

  • 2 565
  • 14
  •   1
Отговори
здрвейте, дами
супер съм отчаяна - имам окосмяване по деколтето, около гърдите и тази лентичка която води към пъпа...
Преди доста години си пусках хормони - уж нямаше проблем и ме посъветваха да ги махна с лазаерна епилация, ходих в някакво студио, направи 4 процедури - ефект никакъв.
проблемът ми е супер голям, не смея да нося каквито и да било блузи с деколтета, не смея да си сложа бански, нямате идея какъв огромен комплекс е това..
От едно известно време съм сама (разделихме се с бившия ми партньор) и фактът, че може някой друг да ме види, просто ме ужасява и панира...
дайте ми съвет какво да правя... кой е най-ефикасният начин да се преборя с този кошмарен проблем.
Четох преди някакви теми за ел. игла - това ли е най-ефикасно? Къде мога да намеря кадърна и дискретна козметичка, която да ме отърве от космите? Боли ли? Скъпо ли е?
Насочете ме, моля ви, ще съм ви безкрайно благодарна.

Прегръщам ви всички и ви желая усмихнат ден:)

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Пробвала ли си с фото епилация?При всички случай обаче, проблемът ти е хормонален и без посещение на лекар няма да минеш Peace

# 2
  • Мнения: 6 039
Просто не мога да повярвам че лазерната епилация не ти е помогнала. Опитай с фото- тя е доста по- добра, дори и да имаш хормонален проблем, ефектът е поразителен. Трябват 6 процедури през 2 месеца и т.н. Да не говорим, че ако не е хормонален проблемът, а генетичен /въпреки, че по тези мета на тялото едва ли/ ефектът от лазерната и фото епилация е наистина поразтелен и би те накар да се чувстваш добре.
А като за начало, не си мисли, че някой няма да те хареса заради този проблем. Познавам такива жени, които са доста секси и вече щастливо женени. Я горе главата, козметиката  се развива бързо и има вече добри решения за тези проблеми. Не се тревожи,  има жени с много по -тежки козметични дефекти, за които няма и 50% гаранция при лечението. Белези, петна, лунички, бенки, себоерея и какви ли още не, дето не сме ги чували

# 3
много ви благодаря, че се включихте
значи пак да ида на ендокринолог, а преди години ходих в болницата по ендокринология, или клиника се води, не зная...
тогава пробвах лазерна епилация, не знам обаче дали апаратът е бил добър...
искам да се преоборя с този проблем... просто супер ме депресира...
Маленна, аз не мога да си предсатвя да се съблека пред някой...с предишния ми партньор се отпусках само на тъмно....
сега се чудя фото-епилация или тази ел.игла

# 4
само да допълня, че баща ми е доста космат, помня, че тогава лекарят ми каза, че просто съм наследила космите на баща ми:(
сестра ми, която е 4 години по-малка също има косми около гърдите и около пъпа, но на деколтето няма...
абе, ужас някакъв

# 5
  • Мнения: 6 039
С тази игла изобщо не се занимавай. Това са глупости, козметичките си ги пробтват, защото не могат да си позволят по-скъпа папатура. На времето ми махнаха така един единствен косъм и толкова болеше и толкова бавно. Вкарва ти иглата в пората, където е косъмчето. А ако са много какво правим? Абсърд!
Аз те съветвам на фотоепилация. Мога подробно да ти обясна за 2-та метода, Но не мога да ти пиша на лични.

# 6
Malenna, много си мила, благодаря ти
това е мейлът ми - deskapeska77@abv.bg

всъщност съм регистрирана тук, но...сещаш се:( Embarassed

# 7
  • Мнения: 6 039
Malenna, много си мила, благодаря ти
това е мейлът ми - deskapeska77@abv.bg

всъщност съм регистрирана тук, но...сещаш се:( Embarassed


Сещам се . Ама не ме притесняват толкова космите ти, колкото това че се депресираш толкова. Гледай по - отгоре на нещата.

# 8
депресирам се ужасно....
нямаш си идея...само някой да се пресегне да ми махне някакво мъхче или боклуче от тениската или разата и аз се хващам за деколтето и се дръпвам... абе ужасно...а това да се разхождам по сутиен, да се къпя с някой...АБСУРД
гледката е ужасна, аз махам част т тях с пинсета, ма не мога всичко... а как бързо растат...лелеееееее...
а това с бански...търся си цели бански които да стигат до врата ми почти...
ад, ад...
сега се срещам с един човек и много искам да бъда с него, но мисълта за тия косми....ах ах

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
С ел.епилация въобще не се занимавай Naughty Много е сръдкаво /бавно става/ и ефект нулев /поне при мен/.Чувала съм ,че фото епилацията е най-добрият метод, така че смело го пробвай. PeaceНе мисля, че окосмяването е чак такъв проблем, защото в днешно време методи за обезкосмяване колкото искаш.Въобще не се притеснявай ,всечко ще се оправи, просто трябва в най-лошия случай редовно да си ги махаш, както косъмчетата на краката примерно

# 10
  • Мнения: 6 039
За пинесетата забрави, Пинсета само на веждите. Ще ти пиша ма майла. След малко имам една среща с клиенти и като свърши ще ти пиша подробно.
Смайлллллллл лиййз!

# 11
благодаря на всички:)
много сте мили, наистина ме накарахте да се поуспокоя и да мисля, че може би нещата ще се наредят....това донякъде скапа предната ми връзка, защото не можех да се отпусна, беше ме срам... до последно

# 12
  • Мнения: 6 039
Когато се срамуваш хората го усещат. От личен опит знам, че трябва да се харесаш такава кавато си и хората ще те харесат. Самочувствие, сана трябва да си го внушаваш всеки ден.!!!

# 13
  • Мнения: 260
Мисля, че това си е хормонален проблем, отиди пак на лекар, може предишния да не е бил добър. И не се депресирай! Кумата ми е много окосмена, по деколтето не, но по краката, ръцете е като мъж, по корема също, ако не си бръсне бикини линията, трябва да ходи с бански-къси панталонки. Освен това е доста пълна. Обаче има всякакви други прекрасни качества, както и ти, сигурна съм, и мъжете я харесват. Важното е коя си ти, а не колко косми имаш. Обичай се, момиче!!

# 14
  • Мнения: 216
Здарсти Дидка, не се притеснявай, всеки си има нещо което не харесва в себе си, имама чувството, че при теб проблема не е чак толкова голям, колкото ти изглежда! PeaceСигурна съм!В собствените ни очи, недостатъците ни изглеждат мноооого големи, а пък другите хора дори не ги забелязват, така че не се притеснявай.....Само исках да ти кажа, че някъде из форума се коментираше някакъв крем на фирма Личия, който има изсветляващо действие и момичетата обясняваха как третират с него и мъха над устните си, така че разрови се може като за начало да пробваш с този вариант....

Общи условия

Активация на акаунт