? за плитките на главата (вплетените)

  • 6 760
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Гледайки БеЙбиТу на снимката с плитчиците и малката Вики (много е сладка  Heart Eyes), се питам по добре ли е с плитчиците в жегата, а и може ли останалата коса да се връзва на опашка с шнола и т.н.
Който има впечатления, наблюдения моля да г сподели.
Бейби и теб чакам. Hug

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 22:29 от sineo4ka

# 1
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ако косичката ти е достатъчно дълга си я връзваш без проблем, особено добре изглежда на африкански плитчици. А до жегите няма проблем - дори можеш да се къпеш с тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Като стана дума за плитки,нещо се позамислям да се направя и аз на плитки,ама от тия дългите.Обаче доколкото се сещам,май после косата става на нищо,а така ми се щеее..... FlutterСъс сигурност е по прохладно за главата мисля аз.

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Много е хубаво,но след това не трябва да се показваш на слънце,защото кожата на главата изгаря на пътечки и става кошмар.Правих си миналата година цялата коса ,много е удобно,но после косата ти е опропастена -когато ги разплиташ,косъма се къса.Особено ако направиш по-тънки плитчиците след това е голям проблем разплитането.

# 4
  • Мнения: 1 455
Аз съм чувала, че Африканските плитки са доста вредни за косата. При разплитането косата много падала и се късала. Иначе и аз много исках подобни плитки, но бързо се разубедих.

# 5
  • Мнения: 5 140
Аз не искам Африкански (нямам коса за такива), просто сплитане отгоре като рибена кост.

# 6
  • Мнения: 622
Само като си представя как ще ме боли скалпа, ако си направя такива плитки и се отказвам...  #Crazy За това си вея свободно дългата грива и това е... Ако вдигна косата си високо горе, после кожата на главата ми изтръпва и болките са ужасни...  Sick

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз не искам Африкански (нямам коса за такива), просто сплитане отгоре като рибена кост.

И аз такива искам! От около седмица съм си наумила, че трябва да се сплета, но:
1-во, не знам къде;
2-ро, живо ме интересува разрошват ли се плитките отгоре при сън;
3-то, колко време мога да седя с тях, без да ги разплитам;
4-то, как се мие косата така сплетена?

# 8
  • Мнения: 4 668
Миналата година си бях направила плитки , с идея , че отзад ще си вързвам останалата коса . Беше много готино около 2 часа , после така зверски ме заболя главата  Sad, че едвам издържах докато ги разплета !

# 9
  • Мнения: 1 455
Аз не искам Африкански (нямам коса за такива), просто сплитане отгоре като рибена кост.

Сори, не съм разбрала  Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 140
Аз не искам Африкански (нямам коса за такива), просто сплитане отгоре като рибена кост.

И аз такива искам! От около седмица съм си наумила, че трябва да се сплета, но:
1-во, не знам къде;
2-ро, живо ме интересува разрошват ли се плитките отгоре при сън;
3-то, колко време мога да седя с тях, без да ги разплитам;
4-то, как се мие косата така сплетена?

Ще чакаме да ни отговорят.
БейбиТу нещо не се включва.


Сори, не съм разбрала  Embarassed

Ееее Wink няма проблем. Hug

# 11
  • Мнения: 863
Аз не искам Африкански (нямам коса за такива), просто сплитане отгоре като рибена кост.

И аз такива искам! От около седмица съм си наумила, че трябва да се сплета, но:
1-во, не знам къде;
2-ро, живо ме интересува разрошват ли се плитките отгоре при сън;
3-то, колко време мога да седя с тях, без да ги разплитам;
4-то, как се мие косата така сплетена?

Ей-тези въпроси и мене ме вълнуват,айде някой да отговори,моля ви Praynig Praynig Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 299
хихихи, ако не беше ми пратила линк скоро нямаше да видя темата Crazy
Та както и да е, мога да разказвам доста. За тез плитки дето съм на снимката, една френдка ме плете(учи се по-скоро), многоооо добре ми беше, ама като се има впредвид, че косата ми не беше чиста като ме плете - изкарах само 2 дена с тях, после трябваше да се разплета. А тя сега е на море, и я чакам да се върн пак да ме сплете. Mr. Green МНого практична за мен прическа за жегите. Тя косата може да се слете до края, но аз не исках. Иначе пак може да си я вържеш на опашка, каквото остане Flutter

Ще разкажа след малко и за африканските...само да си сваля Симс-а Blush

# 13
  • Мнения: 5 140
Ееееееее мерси ще чакаме. Heart Eyes  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 063
Предполагам самичък човек не може да се сплете по този начин, нали Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт