Бихте ли си сменили името?

  • 4 630
  • 93
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мюриель ми запали фитиля и сега гадая будещето с дребна, старовремска леща, дали да си сменям името, щом си харесвам настоящата позивна. Все още не съм убедена, че го искам, но го обмислям. Не зная Ананасов какво ще си помисли, освен да тръгне за успокоително към хапотеката... Crazy
Бихте ли си сменили името, сменял ли го е някоъ, причини да-не, всякакви нещица по въпроса споделете?
Благодаря!

Не съм смела аз, досега щях да го сменя и не зная кое ме възпира? Whistling Ха, майка в майчинство си чеше плешивата кратуна от скука!  newsm78
Но викам да запопитам пък?!

# 1
  • Мнения: 5 577
Вергилия - никога. Обожавам си името. Мисля, че е време някой да  кръсти дъщеря си така, да се продължи.

Буболина дали записа Джули вече?  Thinking

# 2
  • Мнения: 2 657
Не,не бих си сменила името PeaceХаресвам си го-Йоана Laughing

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вергилия - никога. Обожавам си името. Мисля, че е време някой да  кръсти дъщеря си така, да се продължи.


Ами освен ти да кръстиш твоята.
Моите са вече кръстени Joy

# 4
  • Мнения: 5 790
Вергилия - никога. Обожавам си името. Мисля, че е време някой да  кръсти дъщеря си така, да се продължи.


Ами освен ти да кръстиш твоята.
Моите са вече кръстени Joy

Верги, да не би да криеш нещо от нас, а?  Laughing
Да идвам кръстница да ставам след няколко месеца?

# 5
  • Мнения: 35 891
едно време, от тийнски комплекси, обмислях варианта, а сега си се чудя на акъла  ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 871
Вергилия - никога. Обожавам си името. Мисля, че е време някой да  кръсти дъщеря си така, да се продължи.
Ще питам приятеля ми дали е съгласен Laughing

Иначе за моето не знам...не го харесвам кой знае колко, но пък и съм свикнала с него. Не виждам защо ми е да го сменям.

# 7
  • Мнения: 7 474
Не бих го сменила Naughty

# 8
  • Мнения: 2 013
Що да си го сменяш, какво ти е настоящето? Надали е толкоз ужасно...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз ще ходя да ставам както ми викат всички - Ивет. Ивет-привет. Иветка-..Мажоретка...  Joy
Ивелина не ми се нрави. Нито Изабела. Crazy
Въобще добре ми е така, да взема да се сменя. Ще узрея аз за тая идея, пустата му Муриель!!  ooooh!

Да бе, говоря за истинското име, не за ник!!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Краставицеееееееее, знам, че не си аресваш името - съответно и моето.Отивам и аз да си го сменям  Crossing Arms
А сега сериозно.Кръстниците на майка ми, без да питат баба и дядо я кръстили Росица.Чак след време (1-2 месеца) те я записали като Любка  Hug
Но за човек сменил си името след години  Thinking....не съм чувала  Crazy

# 11
  • Мнения: 6 871
Вергилия - никога. Обожавам си името. Мисля, че е време някой да  кръсти дъщеря си така, да се продължи.
Ще питам приятеля ми дали е съгласен Laughing
Каза, че му харесвало, ама ще трябва да почакаш малко, поне 2-3 години може би. Обаче обещавам да го имам предвид Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 212
Не бих си сменила името, защото си го харесвам, в смисъл не е нещо кой знай какво, но поне е рядко срещано и на мен лично ми е благозвучно (умря циганката щото  Wink), но пък ако се казвах примерно с име, което не харесвам /макар, че според мен човек както и да се казва е свикнал с името си и дори то да не е най-прекрасното малко или много е привързан към него/...и все пак ако имах име, което не ми харесва особено си мисля, че по-скоро бих си измислила хубав негов съкратен вариант и така бих го разпространявала...защото има и такъв момент, че едва ли не сменяйки името си казвам на родителите си - 'как можахте да ме кръстите така' и едва ли на тях ще им е приятно... newsm78

# 13
  • Мнения: 936
Съвсем не. Аз съм Теодора , което на гръцки означава "божи дар". Аз с всичка сила смятам , че съм точно такова нещо. newsm51 С две думи- харесвам си го.

# 14
  • Мнения: 5 299
Мдаа, нали имаше един виц -  мъж на име Иван Лайняров, който искал много да си смени името, и като отишъл го попитали как иска да го смени, а той казал Петър. Joy

Общи условия

Активация на акаунт