Татоо студио в София !!

  • 2 582
  • 7
  •   1
Отговори
Някои да знае татоо студио в София, амм да е някакво хигениенизирно ! Хелп-вайте Simple Smile

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Влез в "Красива мама","Полезна библиотека" и там има линк "още един указател".

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Моля, кажете добро студио във Варна. Опитах да потърся с указателя, ама нещо не се получи. Не ми изкарва нищо като резултат Close, а не може да няма.

# 3
за съжаление не мога да отлрия линк-а. Все пак има ли някой които може да ми препоръча таттоо-студио в София.

# 4
  • София
  • Мнения: 121
Има едно на Витошка ако не се лъжа се казва точно така ТАТОО ще проверя за линк. Моятаприятелка там си прави татуировка и беше доволна!

# 5
  • София
  • Мнения: 121
мисля, че е това:  ТАТОО МАНИЯ на Витошка 47 но не съм сигурна. Обаче намерих този сайт http://www.tatuirovki.startirai.com/

# 6
  • Мнения: 2 149
Абе обикновено добрите в тази област се изнасят към морето по това време, така че изчакай есента, и без това е по-добре тато да правиш в по-студено време - без слънце и оголени части на тялото.
Иначе имам приятел, който е в Слънчев бряг сега, с него е и татуиста ако не се лъжа, мога да питам кога ще се върнат и къде ще бъдат.
Последно студиото им беше на Ангел Кънчев /успоредна на Витоша/, от Солунска посока НДК почти в самото начало, малко след ДСжимис /отляво/, а студиото в перацията отдясно, 1 ет.

# 7
Весел чайник ДА, моля те попитай кога ще се върнат. Аз мисля да си направя татуса края на септември надявам се, че до тогава ще са се върнали.

Общи условия

Активация на акаунт