Възмутена съм....

  • 1 557
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
http://forums.cjb.net/moetodete.html
Некомпетентност!

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 20:39 от немирница

# 1
  • Мнения: 1 503
миличка,
немога да разбера от какво си възмутена newsm78?
Първо- линка,който си пуснала не се отваря(може би е заради начина по който си го написала)
Второ- направих си труда да го напиша,но ми се отваря просто форум Thinking
Искаш да кажеш ,че не одобраваш самия форум и смяташ хората,които го поддържат за некомпетентни?
незнам само аз ли не разбрах какво те възмущава newsm78 Thinking newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 480
вреоятно става въпрос за тази тема http://forums.cjb.net/moetodete-about34.html

# 3
  • Мнения: 1 503
"Майчината кърма задоволява напълно хранителните потребности на детето само през първите 4 месеца от живота му. След това постепенно се налага внасяне на по-концентрирани, с по-голяма енергетична стойност храни. Тези храни съдържат плодове, зеленчуци и месо, които са източници на белтъци, въглехидрати, мазнини, витамини, минерални соли и баластни вещества. Захранването става по определен ред и започва в края на четвъртия месец. Въвеждането на нови храни се осъществява при пълно здраве на детето и постепенно!
Обикновенно в края на първата година от живота детето се отбива. Практиката обаче показва, че това става по-рано. Счита се, че след 6-я месец майчината кърма може да се замени с квасено или адаптирано мляко без особени опасности за детето.
Лактацията или отделянето на кърма е процес, който се регулира с помощта на хормони и се поддържа от т. наречения пролактинов рефлекс, който възниква при дразнене на нервните окончания в зърното и ареолата по време на сукане. След отбиването, поради липса на дразнене, постепенно спада нивото на хормоните отговарящи за изработването на майчината кърма и лактацията спира. Обикновенно не се налага прием на медикаменти или някакви специални диети.
Даването на имуностимулиращи и имуномодулиращи препарати само поради факта, че се е наложило отбиване на детето, не е желателно."

Мисля ,че намерих ключа за палатката Peace
Не се ядосвай!Ако някой иска сериозен отговор на въпросите си ,ще пита в този форум Peace

# 4
  • Мнения: 2 885
Ех, колко Ви обичам.  Hug
Загадките ги разнищвате от раз.

# 5
  • Мнения: 3 205
Абе тука нещо стана. Влезнах преди малко - 2 отговора на въпроса, единия от д-р Димов, другия - от една мама, която е възмутена от д-ра Димов и дава препратка към бг-мамма. Влизам ей ся пак да погледна - мнението от мамата взело, че изчезнало безследно. Тоз д-р Димов не търпи критика нещо. Освен това на самата страничка въпросната тема май е изчезнала. Мистерии.


А, появи се пак.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
там си е темата

# 7
  • Мнения: 223
ето още една тема от същият форум: http://forums.cjb.net/moetodete-about8.html

# 8
  • Мнения: 9 901
невиа, мисля, че в показаната от теб тема Г.Кирилова сама си задава въпросите и сама си отговаря  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 44 028
яяя какъв форум....тез не са от нашта секта Wink
ама чак да се възмущавате...

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мдааа- още едни хора извън времето и пространството....жалкото е, че някой ще ги послуша, а още по- жалкото е, че са стъпили на дипломите си и от тогава не са прочели нито ред. мхм...

# 11
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Как може да има такива форуми newsm61 newsm61 newsm61
А какво ще стане, ако някоя млада и неопитна мама открие първо него newsm78 Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick

# 12
  • Мнения: 9 901
Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick
е споко, ще оживее. Дали ще прочете там или ще се довери на педито си, все тая.

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Какво ще причини на бебчето си Sick #Crazy Sick Ужас, възмутена съм тотално Sick
е споко, ще оживее. Дали ще прочете там или ще се довери на педито си, все тая.
Горките бебчета Cry

# 14
  • Мнения: 2 885
Жалко е наистина....

Но има надежда:
Нашите потребители са написали 156 мнения
Имаме 46 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Free Soul Hug

http://moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=28846&t=28846

Общи условия

Активация на акаунт