Лошо мнение за Пантен

  • 7 524
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
 Искам да ви кажа за да не си хвърляте парите на вятъра,Пантен (анти кас) 2в1 против накъсване ЗА НИЩО НЕ СТАВА! Косата ми даже стана по-зле и супер суха #Cussing out
  Много съм доволна от шампоана ШАУМА- СИН.Супер е за изтощена коса!

# 1
  • Мнения: 259
Той не беше ли за мъже.

# 2
  • Мнения: 1 028
Аз лично не харесвам "Пантен",но и тука темата ще стане....един ще вика"на мен,пък много ми харесва",друг ще е на мойто мнение.То 100 вида коси има,все на някой ша му уйдиса дет са вика.

# 3
  • Мнения: 1 798
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty

# 4
  • Мнения: 147
И аз така, не познавам жени,които харесват Пантен и WASH&GO- никога не съм била доволна от тия шаппоани,най вече от втория,който е най-големия боклук за мен #Cussing out

# 5
  • Мнения: 661
Няма как да не се присъединя към вас. Пантен не става за нищо. Изобщо  не съм доволна.
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR

# 6
  • Мнения: 147
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR

Peace СУПЕР СА ПРОСТО

# 7
  • София
  • Мнения: 1 979
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink

# 8
  • Мнения: 1 798
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink
#Crazy
Еми, наистина ли ги харесваш?Наистина си първата...

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Пантен става за пране на пуловери.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 243
Tук темата наистина ще стане ЗА и ПРОТИВ,защото на всяка коса различните шампоани различно действат.На мен например има само един вид Пантен,който ми действа наистина страхотно-full and thick, другите са боклуци за мен.Глис Кюр са много добри  Peace ,но Елсев за мен са отврат.А гледам,че много от вас ги харесват,така че въпрос на коса  Laughing

# 11
  • Мнения: 5 647
Той не беше ли за мъже.

Не пречи и мъже да го ползват.  Laughing

# 12
  • Мнения: 310
Пантен е по добре от Head and sholders против пърхот, но иначе е  #Cussing out ужасен . И аз не бях чувала за доволни от Пантен  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 35 814
Благодаря!
Никога не съм ползвала Пантен

# 14
  • София
  • Мнения: 6 767
А на мен пантена ми действа страхотно!
Копувам го рядко, защото всеки път копувам различен шампоан, но винаги ми действа супер!

Общи условия

Активация на акаунт