Помощ! Застой!!!

  • 718
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064
Моля, помагайте. В ужасен застой съм. По-лошото е, че едновременно с това започнах да се чувствам подпухнала и дебела /а няма разлика в килата/, а днес - ново 10: ЯДЕ МИ СЕ!!!! В огромни количества, спрямо досегашното ми меню. И през 30 минути. Ужас!!!! Дотук съм свалила 12 кг. , имам още 5 - бива ли сега да се проваля????

# 1
  • Мнения: 4 806
не бива да се проваляш, разбира се...

да не би тия дни да трябва да ти идва? Така, както си го написала, на това ми прилича.
Успехът ти до тук е добър. Струва си да се задържи.

Пробвай да се наливаш с вода...
И успех Simple Smile Дръж ни в течение, ще помагаме Simple Smile

# 2
  • Мнения: 259
Недей да униваш .Знай че последните кила се свалят най-трудно ,за съжаление.

Ако почустваш чак толкова глад хапни някой плод .

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Дай повече инфо. На диета ли си, от кога и т.н.Ако си на диета за известно време се захрани, за да подсилиш организма.Гледай да задържиш теглото около две седмици и след този период направи пак диетата. Ако не се лъжа отслабваш с Майкъл.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Толкова си свалила, не се предавай.
Пий повече вода, колкото повече се пие, толкова повече тялото изхвърля или си свари 50-60 гр. ориз -той изтегля водата от клетките, а освен това е и въгл.храна и би трябвало да 'убие' вълчия глад.
Вземи се в ръце и не се предавай Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз мисля, че можеш да хапнеш веднъж и каквото искаш - така хем ще утолиш вълчият си глад, хем ще засилиш метаболизма, защото застоя идва от това, че си го забавила с НЕподаването на храна. Но запомни - САМО ВЕДНЪЖ и каквото и колкото ти душа иска.
Успех!

# 6
  • Мнения: 2 897
Не се поддавай на вълчия глад,че....голяма беля,ще иде на кино диетата Stop Пий вода и си намери повече работа,така няма да мислиш за ядене Peace

# 7
  • Мнения: 1 064
Ох, поуспокоихте ме. Когато отворих темата, се бях паникьосала.

Последно правих Майкъл - 2 пъти поред. Преди това Страхотната диета номер 1 - пак два пъти поред.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 493
Ако освиремееш от глад или искаш нещо сладко - хапни си конфитюр или желе от рози - няколко лъжици - няма да има проблем а и ще ти утоли глада. УСПЕХ  Hug

# 9
  • Мнения: 111
Моят съвет е да направиш 3-4 дни въглехидратно зареждане ,но недей да се хвърляш на бързи въглехидрати Simple Smileхапвай си бавни и след това пак се хващай за диетата Grinning
Браво за свалените досега килограми и успех с останалите Peace

# 10
  • Мнения: 1 064
Много благодаря на всички за съчувствието и съветите. Днес се наблъсках с кисело мляко, плодове и вода така че, ще се пръсна. Да видим довечера... Не ми се яде сладко /странно, а много обичам/.  Умирам за солети, дребни солени бисквитки ... нещо такова.

Пак благодаря на всички!

# 11
  • Мнения: 5 475
Според мен не бива рязко и драстично да се свалят килограми..почивай малко след всяка диета...
Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт