За белезите

  • 536
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Питането ми е следното:
Вече съм много черна. Но се случи така, че получих някои белези по краката си - изгорих се с цигара, с ютия ... Бързо зарастнаха, но останаха бели петна. Имам и две такива по деколтето от стари пъпки от миналата година, които като се печа пак не се оправят много. Sad Те са дребни, ама ...
Имам чувството, че скоро ще стана като петниста хиена. Особено като гледам как ме нападат комарите и се чеша жестоко - сигурно и от това ще ми останат белези  newsm78.
Та можете ли да ми препоръчате някакъв лек за подобни белези?
Една приятелка ми препоръча Контратубекс, но не знам дали ще стане. Разбрах и че трябвало да се ползва доста дълго време, за да има ефект.

# 1
  • Мнения: 661
Аз нямам никаква представа как да ти се помогне, но това което ще си позволя да те посъветвам е да отидеш на кожен лекар или на козметик, защото с кожата шега не бива и не е желателно да си правиш експерименти.
Успех и бързо възстановяване!  newsm10

# 2
  • Мнения: 1 353
а за контратубекс какво мислиш newsm78 защо не пробваш ако не и помигне поне няма да ти навреди Grinning

# 3
  • Мнения: 7 186
Контрактубекса /както и другите мазила и лепенки от този род/ помагат ако белега е пресен, ако е стар едва ли ще има ефект. Иначе белега може да се премахне с лазер / е, не напълно, но доста ще се заличи/.
А за комарите по- добре да се предпазиш от тях, отколкото да мислиш как да лекуваш евентуалните белези, които ще останат. В аптеките продават разни мазила и рол- они против комари.

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Да ползвах Off за комарите, но пак ме хапят гадовете.

# 5
  • Мнения: 1 353
Да ползвах Off за комарите, но пак ме хапят гадовете.
newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз също получавам едни доста неприятни петна от ухапванията на комарите , но ми препоръчаха ФЕНИСТИЛ ГЕЛ - намазваш ухапаното място и то минава много бързо , без да те сърби и да ти остават белези - ПРОБВАЙ ГО  Peace

# 7
  • Мнения: 5 647
Да ползвах Off за комарите, но пак ме хапят гадовете.

Смени препарата тогава. Явно при теб не действа.

Общи условия

Активация на акаунт