Хотел във Варна

  • 815
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Варненки помагайте, ще ми идват гости и трябва да ги настаня някъде около центъра на Варна а не мога да изнамеря хотел с прилични цени. Дайте ми някаква идея. Става въпрос за семейство с бебе на 3 мес и дете на 9 г.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 705
х-л орбита е обновен и не е лош. други, където съм проверявала за мои познати са ренесанс (с/у общината), капитол (след светофарите на ИУ, първата пресечка вдясно, по посока ФК и одесос. х-л сити плаза също не е зле, но той  е по-встрани от центъра (на булеварда по посока зл.пясъци).

не пазя телефони, но можеш да ги вземеш от 144.

# 2
  • София
  • Мнения: 111
Аз съм от София, но ще почиваме във Варна точно, защото сме с бебе и по-добри условия за бебе не намерих. Градината и кръчметата са ви велики! bowuu Резервирах си апартамент с 2 стаи и оборудвана кухня - 2 климатика, 2 телевизора даже ютия и гладачка има - за цена 65 лв. Тези неща в хотела ги няма (кухня), а за бебето е мнооооооооого полезно. Ето ти сайта. Ние сме в апартамента на Бойко Ботев. Видях го лично - изглежда луксозен.
http://kvartiri.ltd.bg/index1.htm

# 3
  • Мнения: 544
Защо не провериш обявите за нощувки?Има съвсем прилични стаи,на прилични цени!Знам за подобни около пазара,там в повечето къщи дават под наем.

Общи условия

Активация на акаунт