Спешно инфо за къмпинг Нестинарка в Царево?

  • 1 419
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Моля, някой ако е ходил там да даде малко инфо, защото брат ми иска да резервира днес бунгало. Аз видях снимки от един сайт и ми се стори добре. Не е лукс, но ние не сме претенциозни. Но все пак ще ходим с дете на годинка и ми е малко притеснено да не се укаже страшна мизерия в действителност и да ни изядат всякакви насекоми, стоножки и т.н. Притеснявам се, защото до сега с мъжа ми сме ходили на море само на квартири и хотелчета и нямам представа как е на бунгало.

# 1
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 742
Здравей аз съм от Царево там съм родена но вече5 години живея в Бургас.Последният пъткато се прибрах от там преди 2 седмици още строяха разни хотели незнам за кои бунгала става въпрос но повечето са много лоши плажа е малък не знам дали някой го подържа чист.Развлечения за малката едва ли ще намерите в къмпинга а трябва да идете или в стария град или в центъра който е на 2 км от нестинарка.Независимо че съм живяла там имам вече и дъщеря на годинка не бих отишла там на почивка .ако знаеш вкоя станция са бунгалата пиши ми на лични.

# 2
  • Мнения: 1 030
Аз също съм живяла в Царево - плажът на къмпинг Нестинарка е хубав, стига да не търсите т.нар. "екстри" като джетове, батути и т.н. Има капанчета за хапване, където цените са нормални.
Поне ще сте спокойни, че е екологично чисто, няма промишлени замърсители. А и няма чак толкова хора, в сравнение с Китен и Приморско. Приятна почивка, след 2 дни и ние отиваме в Царево.

# 3
  • Мнения: 216
Моята информация не е много актуална -от преди 2 години. Плажът на Нестинарка беше хубав, но имаше много хора-буквално ни стъпваха на главите. Част от бунгалата ми се сториха много мизерни имаше и по- хубави, добре е че са в гора и не ги пече слънцето. За малко дете е добре- излизаш от бунгалото и си на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт