кога извеждате бебетата в тази жега?

  • 2 498
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, видях зор с детегледачката. от 11.00 до 17.30 са в южния парк, според нея там било супер хладно и ги пече само по пътя. аз днес в центъра щях да припадна от жега, направо ми прилоша. смятате ли, че дребната може да прекарва по цял ден в парка на тези температури? в къщи е все пак по-хладно...

# 1
  • Мнения: 1 353
по-добре да я извежда след 16.30 Flutter.В морската градина също има доста сянка ама пак си е горещо.а и за бебка не е хубаво да е на толкова горещо.Поговори с детегладачката и и обясни че това не е добре за бебка

# 2
  • София
  • Мнения: 3 046
Не се притеснявай, едва ли стоят на някое слунчево място! В южния парк има достатъчно сенчести алеи, предполагам, че се спотайват там под най-дълбоките сенки и на бебо му е супер на въздух  Peace
Ако те притеснява помоли да направите заедно една обиколка на местата, където прекарват времето и съм сигурна, че ще се успокоиш  Hug
Моята детегледачка е другата крайност - на нея все й е топло и затова не извежда Мишо, даже не иска да ходи да взима храната от детската  кухня  Crossing Arms Наложи са да си поговорим  Naughty

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Може.
В парковете има сянка и хлад.
Съвсем различно е от напечения, прашен център...

И ние уикендите гледаме да сме в парка, колкото и да е горещо...винаги е по-добре отколото затворени вкъщи.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз я извеждам сутрин от 9 до 12 и после следобед след 16:30.

# 5
  • Мнения: 1 465
Надвечер, че сутрин докато се наканим стават страшни жеги. А надвечер често ходим и на плаж. През уикенда пък ставаме рано и в 8:30-9:00 сме пак на плаж, но най-много до 10:00. Надвечер пак сме навън.

# 6
  • Мнения: 1 052
Според мен може, в южния има много тъмни и прохладни алеи. Ако бебто е добре и не виждаш обриви и си е весело и жизнено, значи добре си се грижи за него. И още нещо, преди живях до парка, сега съм до НДК, а разликата в температурата понякога е до 4 С. Има влияние зеленината, а тук си се пържим в асфалтов и газов задух.

# 7
  • Мнения: 619
не го знам южния парк ,обаче ако има дебели сенки под дърветата-проблеми няма.аз  я извеждам сутрин до към 13.00 часа и после след 17-18.00 часа...

# 8
  • Мнения: 2 292
на нас ни се налага понякога да излизаме следобед в жегата, но гледам да избирам сенчести алеи, бебето в количката под чадърчето. само по боди и пак е горещо. гледам да избяхвам жегите.
на басеин ходим чак след 18:30 когато тати се връща от работа  Wink

# 9
  • Мнения: 46 438
Не си показва носа от 11 до 16 ч., независимо на сянка или на слънце.

# 10
  • Мнения: 8 505
Аз също я изкарвах за по цял ден-натоварвах количката с манджи,дрехи и памперси за цял ден и се прибирахме вечерта.И да-под дебела сянка е не по-топло,отколкото вкъщи (освен ако нямате климатик).

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ние сме навън обикновенно цял слетобед от 2 поне до 7. Крием се от слънцето в парка под дебелите сенки.

# 12
  • Мнения: 2 381
По различно време.На сянка стоим Peace

# 13
  • Мнения: 3 116
Ние ходим всяка събота и неделя в Южния парк, точно по това време сме там Simple Smile Да ти кажа като застанеш под дебелите сянки си е направо студ, като се има впредвид че вкъщи температурата е около 30-32 градуса  Mr. Green

Според мен не е проблем да се разхождат там по това време.

Иначе в кварталната градинка нямаме такава буйна растителност и се разхождаме от 9 до 11.30 и после от 17.30 докогато се приберем Wink

 Heart Eyes

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Излизаме сутрин от 8.30 - 9.00 до към 11.00ч. и вечер след 18.30ч. но ако в нашия парк има такива дълбоки сенки и аз бих седяла цял ден, но има само една и тя е постоянно препълнена, затова си седим у нас щото и там е хладничко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт