случвало ли ви се е...?

  • 382
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
скъса ми се една гумичка на помпа авент-маи се води силиконова диафрагма,намира се под дръжката #Crazy

# 1
  • Мнения: 532
Мисля,че се продават резервни такива по магазините.Тази част обикновено се износва при редовно използване.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 422
Трябва да имаш резервна към помпата,ако не и аз мисля че се продават някъде. Peace

# 3
  • Мнения: 3 457
досега никъде не намирам, а резервна нямам Twisted Evilа и на други се е случвало а от какво ли става като помпата е нова само 3 пъти съм я използвала(за съжаление нямам гаранция,понеже ми я даде една мама ,която никога не я е използвала)

# 4
  • Мнения: 435
В оригиналния комплект са две диафрагми .
 newsm78 Попитай във форум на пазар от къде да си намериш , помоли някой да ти услужи с гаранция или пусни тема , че търсиш да купиш  Thinking

# 5
  • Мнения: 8 917
Не помня колко бяха в комплекта, но преди някакво момиче  имаше подобен проблем /беше постопила част от помпата в микровелето /и си бе намерила от вносителите на Авент Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 128
Към всякапомпа има има резервна гумичка, но в твоя случай можеш да се обадиш на вносителите за информация, ето телефона 9555115. Надявам се да ти свърши работа. Успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт