Срок на годност

  • 531
  • 9
  •   1
Отговори
  • между град и село
  • Мнения: 212
 newsm78Здравейте мами, не мога да разбера колко време е срока на годност като отвориш каша? Предварително Ви благодаря Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 881
Обикновено трайността, при отворена кутия е 3 или 4 седмици, т.е. приблизително месец. Но за всеки случай, провери на кутията Laughing

# 2
  • Мнения: 733
Обикновено трайността, при отворена кутия е 3 или 4 седмици, т.е. приблизително месец. Но за всеки случай, провери на кутията Laughing
Да на слънчо пише да се използва до 3 седмици след отварянето

# 3
  • Мнения: 5 790
На кашите на Хумана пише, че трябва да се използват 3 седмици, след като са отворени.

# 4
  • Мнения: 2 910
Обикновено срока на годност е около 3 седмици след отваряне на опаковката, на кутията трябва да пише.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз гледам да не използвам повече от 2 седмици отворена кутия,но по принцип отзад пише,че може да се използват до 3-4 седмици след отваряне.

# 6
  • Мнения: 4 621
Обикновено трайността, при отворена кутия е 3 или 4 седмици, т.е. приблизително месец. Но за всеки случай, провери на кутията Laughing
newsm10

# 7
  • Мнения: 8 917
Провери на кутията - аз давах на Милупа и мисля, че беше 1 седмица newsm78

# 8
  • Мнения: 1 881
Провери на кутията - аз давах на Милупа и мисля, че беше 1 седмица newsm78


Много малко е 1 седмица, и аз съм взимала Милупа, май си беше 3 седмици. Понеже бебката беше злояда , 1 кутия можеше да ми стигне за 2 месеца, ама на...пусти срок на годност...Но чак една седмица не ми се вярва newsm78

# 9
  • Мнения: 3 042
И на Милупа и всички останали каши ги давам в рамките на 3-4 седмици и няма никакъв проблем. Peace
 Отварям по два три вида каши и ги редувам, всеки ден различна.

Общи условия

Активация на акаунт