Има ли бъдещи и настоящи мами в Загреб?

  • 547
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Здравейте,
Аз съм нова в този форум,и искрено съжалявам че не съм го открила по-рано.Страхотен е Grinning От около година живея в Загреб,столицата на Хърватия и за мое голямо съжаление,не познавам нито една българка тук Sad Ще се радвам ако тук намеря някоя сънародничка,бъдеща или настояща мама Simple Smile

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравей и добре доШла и на теб ( преди малко поздравих една твоя съседка от Словения  WinkHug
Миналата година имаШе една многодетна мама в Загреб ( ника и е Demetra ),но тя за съжаление се прибра в Бг.  Rolling Eyes Не знам дали все оЩе пиШе тук,отдавна не съм я заси4ала. Ако искаШ пробвай да и пуснеШ Ли4но СъобЩение.  Peace Тя може да ти помогне с ценно инфо и контакти.  Party
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 337
Здравей Simple Smile
На мама Деметра вече писах,но за съжаление,изглежда влиза доста рядко и все още не ми е отоговорила SadНадеждата ми беше в нея,че може би има координати и на други български мами тук.Все пак,благодаря за отговора и ще продължамвам да се надявам Grinning

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добре дошла и от нас...  bouquet  bouquet  bouquet
дано скоро намериш дружки в 3агреб Hug Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 7 914
Добре дошла сред нас и успех в търсенето на българска мама- съседка! Hug

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 15:21 от zwezdi4ka

# 5
  • Мнения: 337
Много ви благодаря,много сте мили Grinning Даже и да не намеря мами в Загреб(май така се очертава Sad),поне тук,в този форум виждам,че всички са приятелски настроени и макар и само виртуано,ще си пия кафето доста често с вас Grinning

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Здравей и от мен....
Надявам се и аз да намериш приятелки в Загреб, а ако ли не и ние ще сме ти достатъчни  Wink Моята първа година тук премина без да познавам абсолютно никакъв българин. Бях се отчаяла. И заминах на пътешествие в Италия и какво се оказа: в рейса пътуваше друга българка с мъжът си....Така че, може и при теб някоя българка да чака зад ъгъла да се запознае с теб  Wink
Поздрави

# 7
  • Мнения: 337
Надявам се и при мен да стане така.Ако не,здраве да е Grinning С всички вас тук определено няма да скучая Grinning

# 8
  • Мнения: 1 049
аз съм от Триест на границата с Словения - Италия и хайманосвам от време на време в Словения и Харватска , а другия месец ще си ходя в България с колата Peace
ако искаш пиши   bouquet

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 12:28 от Zai4enze

# 9
  • Мнения: 337
Ако минаваш през Загреб,непременно се обади да си направиш почивка и да пием по едно кафе,ще ти пратя координати на лични Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт