слонче-люлка

  • 861
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 418
Искам на малката да й вземем слонче-люлка за рождения ден и се колебая между тези двете: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1527.htm?osCsid=af9ba76d34a … 80238af8e68e48427 и http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_179&products_id=2105
Това зеленото, на Феликс тойс, съм го виждала на живо и ми се струва малко грозничко, но за другото не съм сигурна дали като се махне основата става на количка (гумите ми се виждат много малки), а ми се иска да я има тази екстра.
Как мислите кое от двете слончета е по удачния избор?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние имаме второто и съм доволна.Не се люлее много силно,което мен ме радва.

# 2
  • Мнения: 5 228
Имаме червеното. Става на количка. Дъщеря ми много си играе с него.

# 3
  • Мнения: 7 474
Имаме първото  и почти не сме го ползвали, нещо не прояви интерес детето newsm78

# 4
  • Мнения: 17 407
Имаме първото, хубаво е. От нета ли ще  поръчваш? В Метро мисля, че са по-евтини.

# 5
  • Мнения: 1 881
И ние имаме червеното, на точките, става на количка за бутане , и моята бебка много му се радва, даже два пъти вече излизаме с него навън, по нейно желание...еееее, помагам и по малко с въженце , но и сама се справя. вече се качва и си слиза сама Laughing

# 6
  • sofia
  • Мнения: 4 296
и ние имаме първото слонче,декември месец беше 20тина лева в Метро,а за интерес от страна на детето-минава покрай него,люшка се 3мин и продължава на където е тръгнала.

# 7
  • Мнения: 1 881
и ние имаме първото слонче,декември месец беше 20тина лева в Метро,а за интерес от страна на детето-минава покрай него,люшка се 3мин и продължава на където е тръгнала.

Никога не е било 20 лева в Метро, може да е съвсем друг слон. Аз го купих точно декември, беше в промоция , за 38-39 лева!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 418
Благодаря на всички за отзивите.
Спряхме се на слончето на точки, с цялата дъска-люлка. Остава на малката да й хареса.

# 9
  • Мнения: 35 988
Благодаря на всички за отзивите.
Спряхме се на слончето на точки, с цялата дъска-люлка. Остава на малката да й хареса.

добра покупка! имам го от каката - не е мръднало, макар че още се тътрузи с него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт