тиранти откъде?

  • 2 329
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
искам да купя на мъника тиранти,защото някой от дългите му панталони се свличат,но незнам от къде Thinking
към мамите които саползвали,удобни ли са? ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 255
Магазини Бокал. Имаше тема - потърси с търсачката.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ами първо взех едни от Бенетон, пълен боклук, върнах ги , те ми казаха, нямаме други, не можем да ги поправим изберете си друго за тези 20 лева.
после реших, че ще взема от Бокал едни за няколко лева - 4 лв нещо такова
и те пълен боклук, ластици изпонастърчаха веднага, ужас
поле реших че ще купя пак от Бокал други за 17лв на Дисни - те горе-долу са ОК
казвам горе-долу защото и те не захващат много добре.
изобщо на тиранти не случих

# 3
  • Мнения: 8 917
На "нашите" пътеки - Младост 1А съм виждала преди newsm78

# 4
  • Мнения: 400
Варна.
Купих тиранти след като претърсих ЦЕЛИЯ град ... навсякъде имаше отговор "търсене има много ама.. нямаме!".. Е как нямате, бе хаптали, така ли се прави бизнес, ц ц ц!!
Най-накрая по-случайност в един мгазин на бул. Владислав купих ПОСЛЕДНИТЕ "елегантни" били.. цели 18 лева! Пфу.. колко пъти им падат железцата за захващане.. ако някой път падне и не го видя, демек изгубя - чао на елегантните тиранти!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Да ви кажа какво ми се случи
В Приморско тази година решавам че ни трябват тиранти влизам в първото детско магазинче и питам"имате ли тиранти" жената помисли,помисли.....и ми показа новите бански дето им донесли,апосле ме пита,ама вие какво точно имате предвид!?обяснявам какво ми трябва и тя каза че нямат.
Ама аз упорита и влизам в следващото магазинче и питам"тиранти имате ли?"отговор ние не но може да потърсите в санитарния магазин!?
Помислих че аз не изпозвам правилната дума,но всъщност май има хора които не знаят значението й!!!!

# 6
  • Мнения: 282
Аз му взех от Марсел на Мария Луиза и съм много доволна Peace

# 7
  • Мнения: 5 255
Е как нямате, бе хаптали, така ли се прави бизнес, ц ц ц!!

Какво е значението на тази дума  newsm78

# 8
  • Мнения: 109
Внимавайте с тирантите! Мое близко детенце едва не ослепя от тях, откачила се едната презрамка и го ударила по очето! По-добре си поиграйте повече и зашийте обикновени презрамки на панталоните.

# 9
  • Мнения: 7 106
От Бокал си купих миналата седмица имаше поне 5-6 вида ( срещу МОЛ-а). Слагах ги няколко пъти, даже първият ден в къщи тя не ми даде да и ги сваля ами искаше да се фука с тях, та така си ходи с тиранти и къси гащи  hahaha. Та мисълта ми беше, че за сега държат фронта, ама ако стане както Лио казва....
То се оказа че нещо толкова елементарно като тиранти, било голям дефицит. Тук във Видин ме гледат като паднала от Марс като ги питах за детски тиранти  Rolling Eyes.

# 10
  • Мнения: 1 320
Има къде ли не ..... на Илиенци / най обикновенни за 1-2 лв с метални щипки/ , в кварталните кингалерии / с метални или пластмасови щипки за 4-8 лв/ , в детски магазинчета ... там цената няма таван - качеството е като на другите Wink .

Общи условия

Активация на акаунт