кърмаческа стачка?

  • 358
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 555
Здравейте, изчетох всичко от библиотеката и някокото теми по този въпрос, но ми се иска да получа съвет и на живо, тъй като никой от опитите ми досега не дава резултат. Случаят е следния: бебка на 40 дни, която се храни добре то гърда, започва да яде по 5-10 мин и след това се ядосва, дърпа се, плаче, пак захапва и пак рев. А от вчера още при даването на цица започва одисеята и се принудих след две пропуснати само с по няколко глътки хранения да дам изцедено мляко от шише и си изяде 120 мл с апетит. А нощем яде без проблеми. Пробвах да я храня легнала, полусъбудена - не помага. Няма млечница, не и е запушен носът. Понякога като хапне 3-4 мин от едната гърда и се дръпне, като и дам другата суче и от нея толкова, което ме навежда на мисълта, да не би от топлото да иска само по-рядкото мляко? Иначе мляко имам и не тече трудно.
Моля, мамите с повече опит давайте съвети, защото проблемът продължава вече седмица и започвам да се отчайвам Sad Забравих да спомена, че бяхме на режим - горе-долу през 3 часа, но откак почна да нервничи по време на хранене го отменихме и давам, когато поиска.

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 11:43 от cat11

# 1
  • Мнения: 8 242
И ние сме така от известно време  Confused Смуче си 5-10 мин. и почва едно дърпане, бръмчене, опъване, ядодване.. Тия цици да не са за един ден  Crazy
Точно както го описваш..
И като яде ядосано после ме оповръща цялата  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Същата история  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107933.0  Cry Cry Cry
Дано съветите, които са ми дали, помогнат на някого!
При нас положението започна да с еоправя, когато суче от ляво  Crazy , а на дясната гърда /тая с раната и с млечицата/ си е същата трагедия  Cry

Успех!

# 3
  • Мнения: 2 381
cat11, моята дъщеричка имаше леко възпалено ушенце и отказваше да суче от дясната гърда.Изписаха ни капки и се оправи.
Защо не заведеш бебчето при педиатъра да го види за всеки случай.
А ако е стачка-знай, че скоро всичко ще си дойде на мястото Hug

Общи условия

Активация на акаунт