Лазерна епилация

  • 1 544
  • 20
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Здравейте,

Искам да ви попитам за лазерната епилация - тъй като в Бг не посмях да отида - нещо доверие не им имам - някой интересувал ли се, правил ли си е такава процедура?
Колко струва и има ли някакви странични ефекти, ефективно ли е...абе всичко Laughing Laughing

Благодаря предварително
 Peace

# 1
  • Мнения: 7 914
ти къде си ( в коя държава)? newsm78

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Герамия, но по принцип питам не само за тук ами и за други места - сега събирам инфо само Laughing

Благодаря пак Grinning

# 3
  • Мнения: 7 914
до колкото знам в Белгия е най- евтино...ама точен адрес не мога да ти дам Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 167
мога да те насоча към качествен лекар в София.
на мен ми предстои такова нещо.
но ще го направя в българия, заради парите, разбира се.
ако решиш за БГ пиши на лични.

# 5
  • Мнения: 185
И аz се интересувам по принцип. За какви пари става въпрос? И колко време е ефекта, zа винаги ли?

# 6
  • Мнения: 7 914
Lennie
мога да те насоча към качествен лекар в София.
на мен ми предстои такова нещо.
но ще го направя в българия, заради парите, разбира се.
ако решиш за БГ пиши на лични.


Аз също си мислех да си направя, даже направих една процедура да видя как е... издържа се.. но...

Но...
 - При евентуална бременност хормоните могат да ти изиграят лоша шега и всичко да отиде на вятъра..
 - А за България ще ти трябва доста циклично да си ходиш...всеки 6-8 седмици и то най- малко 3 пъти...ако това те устройва, не се и замисляй!

 Peace

Ефекта  Veni_B, е за няколко години! Peace

# 7
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз съм чувала че може да останат белези или да се появи пигментация на кожата  - това така ли е?

# 8
  • Мнения: 780
Да кажа за Австралия  Mr. Green

Цените варират между 60 и 500 лв на процедура в зависимост за коя част на тялото става въпрос. Да кажем горна устна би била 60 лв, а 500 - цели крака. Има обаче най-различни оферти за комбинация - например крака и бикини, при които излиза по-евтино от колкото ако ги правиш поотделно.

В зависимост от типа косъм са необходими от 4 до 7 процедури (по-тъмните косми реагират по-добре). Средно казват - 6 процедури. Пигментация може да се появи (приличаща на малки лунички), но тя изчезва до 6 месеца след процедурите (ако изобщо се е появила!).

Резултатите са до живот, като естетвено съществува вероятност хормоните по време на бременност или при менопауза да предизвикат появяване отново - не мога да цитирам проценти, но това са много редки явления.

# 9
  • Мнения: 5 475
Но...
 - При евентуална бременност хормоните могат да ти изиграят лоша шега и всичко да отиде на вятъра..
 - А за България ще ти трябва доста циклично да си ходиш...всеки 6-8 седмици и то най- малко 3 пъти...ако това те устройва, не се и замисляй!

 Абсолютно вярно!Имам приятелка козметичка и тя казва същото!  Peace

# 10
  • Мнения: 707
Правих я в БГ zаЩото е по-иzгодно, но не си струва нито болката, нито напраzно иzхарчените пари.
Болката се търпи, но е отвратителна. Освен това, винаги си имат "иzвинения" zаЩо не се постига желаният ефект при достатъчен брой процедури - "много упорити косми". И не на последно място - обеzкосмяването (при най-добрият случай) трае само 2 години! След това "оредявали" и били "по-хилави", така че тогава били нужни по-малко процедури.....
Моя приятелка прави лаzерната епилация в USA и съЩо не е доволна. И нейните косми били много упорити......
Преценете сами, но не ви препоръчвам. Аz съм "zа" добрият, стар епилатор Laughing

# 11
  • Мнения: 464
За бъзли като мен- бръснене хахах.
Тази епилация се прави само от лекар, нали? Вчера гледах по ТВ-то за нея. ПОказаха доста грозни ефекти от неправилно направени лазерни епилации.

# 12
  • Мнения: 3 394
аз в момента си правя такава - процедурите са през около 5-6 седмици, предстои ми 3-та. За цената-всичко си зависи от студиото.
Аз съм направо на седмото небе-няма космалак вечеееееее Mr. Green

# 13
  • Мнения: 780
Днес ми беше 4-тата процедура. Ще ми трябват още 2 или 3. 100 пъти съм питала заради много четене по форумите на негативни изказвания и недоволни мами.. Казват ми, а и в брошурите пише, че отстраняването е перманентно. Все пак става въпрос за голяма козметична фирма, не вярвам да са просъществували толкова дълго време и да се разрастват, защото лъжат клиентите си. Преди време имаше тема в Красива мама и там момичетата се оплакваха как космите продължавали да никнат след 2 процедури!  #Crazy Ами 2 процедури изобщо не са достатъчни, не знам какви са тези магически лазери и магически обещания, които са им давали. Понякога ми се струва, че говорим за различни видове епилация.  Rolling Eyes
Имам приятелка тук, която преди почти 10 години си е правила лазерна епилация в Израел. След 3 бременности, до сега няма и помен и нови косми!
А що се отнася до болката, тя е търпима и за мен е по-скоро усещане за "парене", издържа се за по няколко секунди  Wink Peace И си заслужава сравнена с болката и неудобството на епилатора или кола маската на всеки 4-5 седмици!  Crazy
Аз лично също си умирам от кеф, че този проблем ми се разрешава веднъж завинаги. Grinning

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
исках да си направя сега в Бг, но не остана време...сега ще тьрся някьде при нас колко ще струва #Crazy Crazy Joy...

Общи условия

Активация на акаунт