всичко пада от ръцете ми

  • 1 996
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Момичета от вчера до каквото се докосна всичко изпускам. Това коректори, химикали бях кахър.  Ударих се три пъти в бюрото по един и същи начин. Като се прибрах излезнах с детенце на разходка и си взех кафе така спокойно го бутнах с ръката си направо идиотско ей така все едно нарочно го направих и то толкова нямаше в чашата колкото по мен цялата в кафе. Отворих вратата така, че си засрещнах палеца на крака.  Върха беше тази сутрин искам да пия вода и като малоумните устата не си улучих улях се - както казва мъжа ми надалеч от мен докато не влезеш в кондиция и добре, че не си мъж да те е страх до тоалетна да отидеш. Имали ли сте такива дни - с две леви ръце за всичко.  newsm78
Като че ли някакой си прави шегички с мен и си гледа веселба, а аз #Crazy Хайде малко да се посмеем всички ли сте сръчковци или като мен тези дни с два леви крака и две леви ръце.

# 1
  • Мнения: 10 758
Оооо, това е доста често срещано при мен.Сигурно си в някоя дупка Laughing

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Има такива дни, Соничка, просто понякога човек не е в кондиция, както ти го каза, и двигателните и координационните му способности са позаспали за момента, но всичко ще се оправи, може би трябва да се понаспиш, да си починеш Simple Smile

# 3
  • Мнения: 42
Не знам дали съм в дупка, но и вече ми се привиждат думи. В първия момент чета тема от форума "Жените и козите" - и викам е само кози нямаше в този форум - та на втория прочит вече схванах за какво иде реч. Ето сега думата "схванах" се замислих как да я напиша. Ужас отивам за едно двойно кафе с кола и някакъв витамин. Мамиииииии - кво става бе?

# 4
  • Мнения: 58
А с вестибуларния апарат как си?

# 5
И на мен ми се случва доста често тия дни да съм несръчна, а за контузиите да не говорим! Crazy
Може би се случва, когато човек е замислен за други работи, под напрежение е и става разсеян. Поне за мен това е обяснението.

# 6
  • Мнения: 5 877
Аз бях така преди няколко дни. Доста стряскащо е. Имам чувството, че ръцете не ме слушат.

# 7
  • Мнения: 1 881
Аз имах такъв период в края на бременността и малко след раждането. Чувствах се адски несръчна, изпусках всичко, колко неща счупих в този период. Отдавам го на разсеяност, липса на концентрация...но не знам дали е нормално, предполагам да Sunglasses

# 8
  • Мнения: 793
Аз от доста време съм така, все изтървам, паря се и чупя , удрям се сама, резултатът е че съм синя, с белези, и започнах  новите сервизи   hahaha Мъжо като ме види около печката и изтръпва  Hug Laughing Joy

# 9
  • Мнения: 5 622
 
 И аз съм същата. И при мен не е само период. Просто съм си такава. Например не ставам за сервитьорка. Веднага ще ме изгонят..аз де що има, всичко ще изпочупя, сигурно  hahaha

# 10
  • Мнения: 3 569
"Всичко спада в ръцете ми"... И за секса ли се отнася ?

# 11
  • Мнения: 793
"Всичко спада в ръцете ми"... И за секса ли се отнася ?

 smile3534

ААА Пере четеш каквото си искаш ПАДА, а не СПАДА. Сакън че мъжо ще ме смени  ooooh!

# 12
  • Мнения: 5 622
"Всичко спада в ръцете ми"... И за секса ли се отнася ?

За някои сигурно и това се отнася  Joy

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Ооо, и аз съм с двете леви...Вечер, като прибирам играчките на Калина в кошарата, хвърлям отдалече тези, които стават за мятане /топки например/, че ме намързява... Е, мъжът ми заляга... boo newsm34

Общи условия

Активация на акаунт