Какво количество каша трябва да изяжда?

  • 732
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 567
Здравейте, момичета!

Започнах да захранвам с оризова безмлечна каша на Хип. На опаковката пише, че 20г каша се разтваря в 200мл АМ. Въпросът ми е какво количество каша трябва да достигнем /сега давам по 2-3 лъжички/?  newsm78

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте, момичета!

Започнах да захранвам с оризова безмлечна каша на Хип. На опаковката пише, че 20г каша се разтваря в 200мл АМ. Въпросът ми е какво количество каша трябва да достигнем /сега давам по 2-3 лъжички/?  newsm78
Аз давах на Милупа и се ръководех от грамажа на АМ - например  4-я месец - 140-150 мл Peace

# 2
  • Мнения: 878
а защо безмлечна,аз давах млечна вместо едно хранене  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Безмлечната можеш да я правиш с АМ, което пие бебето. С млечните каши е по-лесно-разтварят се с вода, но безмлечните са по-безопасни, защото  бебчето не приема чрез тях сухо мляко или АМ, различно от това, което пие по пр инцип.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Като захраниш с кашата постепенно стигаш до грамажа,който се препоръчва за вашата възраст.Виж отзад на кутията Peace

# 5
  • Мнения: 733
За всяка каша е различно и най-добре следи отзад какво пише. Трябва да достигнеш това количество, което отговаря на възрастта ви в зависимост от кашата  Peace

# 6
  • Мнения: 992
ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили

# 7
  • Мнения: 567
благодаря за отговорите  Hug

ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили

ще постъпя така, защото на кутията няма таблица за грамажа според месеците  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 733
благодаря за отговорите Hug

ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили

ще постъпя така, защото на кутията няма таблица за грамажа според месеците Hug Hug Hug


Сигурна ли си за таблицата, че няма  newsm78 много странно ми се вижда. Виж тогава сайта на фирмата и там би трябвало да има нещо.

# 9
  • Мнения: 4 621
Като захраниш с кашата постепенно стигаш до грамажа,който се препоръчва за вашата възраст.Виж отзад на кутията Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 240
За всяка каша е различно и най-добре следи отзад какво пише. Трябва да достигнеш това количество, което отговаря на възрастта ви в зависимост от кашата  Peace

точно така мисля и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт