Споделя ли той?

  • 3 972
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
 В последно време моят мъж е много затворен и не споделя тревогите си с мен. Не че преди го е правил, но се опасявам, че стресът му идва повече и не може да го канализира. Искам да му помогна и винаги съм до него, но това не стига! Затруднена съм, наистина Thinking

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ами моят мъж също сам не споделя но ако го попитам си излива душата .За да реши да говори сам за нещо значи му е дошло много нанагорно като наскоро предателство от страна на роднините му. Моят съвет е да го предразположиш да поговорите. Laughing

# 2
  • Мнения: 83
Ми кво да ти кажа.... newsm78
При нас още от началото(преди 11г) нещата са поставени така,че той споделя каквото предцени с мен.
Моя е много мълчалив и никак не е споделителен,но с всичко се свиква.
Абе да ти кажа аз не мога да се оплача от тази гледна точка.Ако пита-давам мнение.
 Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 474
Моят мъж споделя с мен Wink  Опитай да започнеш разговор с твоя, може и да се отпусне да сподели. newsm78  Но определено има затворени хора, на които им е трудно да си кажат ooooh!

# 4
  • Мнения: 193
 Аз съм разговорлива натура и като имам проблем търся приятел да споделя. Не мога да го тая в себе си! Той, обаче смята, че е много мъжко да си траеш Sad Това ме потиска ooooh!

# 5
  • Мнения: 5 475
Кажи му откровено какво мислиш и го разпитвай повече..и моя в началото си траеше..лека полека се отпусна и сега всичко си казва!  Peace

# 6
  • Мнения: 6 167
споделя, но спестява.
трябва да го подръчквам, ако искам повече инфомрация.
но аз не искам.
ако има нещо наистина сериозно, ще ми каже
иначе ежедневни неща ( кой какво е правил и видял) споделя много.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
Аз съм разговорлива натура и като имам проблем търся приятел да споделя. Не мога да го тая в себе си! Той, обаче смята, че е много мъжко да си траеш Sad Това ме потиска ooooh!

Абсолютно същото положение е при нас. Аз все говоря, говоря, а той събира в себе си. Обаче неминуемо при него има периоди, в които изпушва. Не знам кое точно го кара да избухне, но понякога става. И като се отприщи, казва си всичко и нещата се нареждат

# 8
  • Мнения: 2 047
  Споделя като е предразположен и в определено настроение. Обикновено, когато на мен въобще не ми е до това. Общо взето казва, че не иска да ме товари със служебни глупости.

  Можеш да му помогнеш като му създаваш поводи за добро настроение.

# 9
  • Мнения: 179
Ако изобщо споделя,прави го с мен.Обикновено обаче мълчи,когато има проблем и се опитва "на ум"да го разреши.Когато стои дълго пред компа,значи има проблем.Трябва да останем насаме( може би даже извън нас),за да сподели.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние с мъжа ми си споделяме, но той има моменти, в които е по-вглъбен и ако го подхвана се затваря. Аз си го познавам и го оставям на мира в такъв момент, а после той сам си казва всичко, когато е готов.

# 11
  • Мнения: 155
Понякога мъжът ми споделя , друг път не. Той не обича да бъде притискан и да му вадя думите с ченгел. Thinking( За разлика от мен Embarassed) Но когато го оставя на мира и не го притеснявам с въпроси, той сам започва да ми говори и споделя. Да не би работата да му е такава, че да не може да споделя всичко с теб? newsm78

# 12
  • Мнения: 1 305
Има моменти когато ми писва от неговото говорене, но има моменти когато си мълчи.
Щом започне да мълчи значи найстина е напечено (или е много притеснен). Но аз знам как да го накарам да проговори. А и винаги гледам да сме заедно когато има проблем.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 193
 Моите опасения са, че мисли прекалено за проблемите на родителите си, а те наистина са неразрешими. В смисъл такъв, че трябва да приеме положението и точка. Той не може да промени нищо, но въпреки това го мисли....Аз също не мога да помогна и предпочитам да се отдам на любовта си към детето и всичко градивно, свързано с това, отколкото да унивам и да си пилея живота. Как да го измъкна от това положение?- Просто не знам!

# 14
  • Мнения: 863
моят пък нищо не споделя,а като по4на да разпитвам пове4ко и запо4ва да се сърди Crossing Arms мен това много ме дразни-аз как да споделя нещо с него,като няма обратна реакция,ама той още от на4алото си е такъв-няма какво да се оплаквам- такъв съм го взела newsm78

Общи условия

Активация на акаунт