От кой месец......

  • 1 472
  • 26
  •   1
Отговори
Не съм много сигурна дали темата ми е за тук и ако има проблем  нека модератора да я преместита въпросът ми е следния: вие мами до кой месец сте пътували и след това сте прекратили всякакво пътуване,защото свекито ми работи в Гърция и иска да накупи повечето работи от там и мъжът ми ще пътува с колата до там през края на юли или началото на август а на мен ми се ходи така много с него  Crazyта ми се ще да ида ама ме е страх от една страна понеже тогава ще вляза в 8-я месец а са си 900 км ooooh! Дали ще е опасно вече Tired

# 1
  • Мнения: 8 917
Зависи ти как се чувстваш - аз пътувах от началото до края на бременността си, но слава Богу се чувствах перфектно.

# 2
  • Мнения: 1 492
Аз си пътувах и в 9-тия месец и нямах проблем. Всичко зависи от това как ти се чувстваш, все пак внимавай и не рискувай - доста километра са си.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз не пътувах изобщо,защото в колата получавах контракции Crossing Arms
Но аз имах проблеми,бях с леко отлепена плацента почти цялата бременност Rolling Eyes

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
По време на цялата си бременнот пътувах, обаче се чувствах перфектно и се бях посъветвала с гинеколога си за всеки случай.

# 5
  • Мнения: 7 474
900 км.  #Crazy не бих тръгнала за нищо на света  Naughty

# 6
  • Мнения: 4 621
Зависи от това как се чувстваш. Аз пътувах до края, но последните месеци до по-близки дестинации.  Все пак мисля, че 900 км в жегите в 8 месец, при това в чужбина  не е препоръчително. Най - добре се посъветвай с гинеколога си.

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
честно да ти кажа, колкото и добре да се чувствам тия 900км вече в осмия месец, не бих пропътувала в чужда държава, пък било то и съседна Гърция

# 8
  • Мнения: 346
АЗ в осмия ходих до Солун за един ден - това са към 600 км. отиване и връщане, но аз съм с лека бременност, не съм имала контракции или други оплаквания. След пътуването се чувствах добре, но не беше топло. Въпреки това не ти го препоръчвам. По-добре не рискувай, недай си боже по пътя да не се почувстваш добре...След това винаги можеш да отидеш.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз спрях да пътувам в началото на 4 месец като прокървих повторно , но през втората бременност пътувах до края.  Лекарят ти на какво мнение е ?

# 10
  • Мнения: 1 165
По-добре не пътувай. newsm11

# 11
  • Мнения: 1 860
 Както и да ги погледнем 900 км и без да си бременна в 8-ми месец са много. Аз така си вдигнах дупето и на разходка и шопинг в 36г.с. без всякакви симптоми за раждане. Навъртях 300 км и на следващата сутрин ми изтекоха водите. Не мога да съм сигурна, че само това е причината да родя по-рано, но не мога и да го отхвърля като вариант.  Peace
 Мое мнение - по-добре не рискувай!

# 12
  • Мнения: 566
в петък пропътувах 300 км и в неделя ме приеха с контракции в болницата. незнам дали е от пътуването,но бебето беше слязло надолу в матката /като за раждане/
8-я месец е много критичен. НЕ РИСКУВАЙ особено в жегите!!!

# 13
  • Мнения: 300
честно да ти кажа, колкото и добре да се чувствам тия 900км вече в осмия месец, не бих пропътувала в чужда държава, пък било то и съседна Гърция
а като прибавиш и горещините, все пак слизаш на юг. Не бих се подложила на подобна изживаване.

# 14
  • Мнения: 1 986
  да,и аз бих те посъветвала като повечето момичета да не пътуваш в този период Naughty-едно,че пътят е дълъг/аз пътувах до Варна и обратно за 1 ден-около 500 км.,в 5 месец и накрая ,честно казано,ми призля/,друго-жегите морят,и не на последно място-не дай си Боже нещо да стане-в чужда държава си,къде ще ходиш там по болници,какво ще ти разберат от картона и т.н.,да не говорим за парите.... newsm78 аз лично не бих пътувала в чужбина докато съм бременна!

Общи условия

Активация на акаунт