колко платихте за раждането на вашето бебче

  • 5 157
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516
Привет отново,

чудя се колко струва едно раждане. За частните клиники е ясно - там си има регламентирана цена. Но разбрах, че се плаща и в държавните болници. Чух слухове за доктори , който най-директно си съобщават тарифата и парите се дават как да кажа  - " под масата" . Ще съм благодарна ако споделите опит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 9 990
Николко.Имах и тежко раждане, даже не помня името на лекаря, който ми помогна толкова много...та все му благодаря на него и екипа  наум... Embarassed  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
За голямата не платих нищо-голяма моя грешка,адско раждане,проблеми и до днес с мен и нея.За малката си платих 500лв на касата на болницата за избор на екип.Не съжалявам за нито една стотинка от тези пари,макар че с много усилия успяхме да ги заделим.

# 3
  • Мнения: 135
Ние платихме на лекарката, която ми наблюдава (180 лв. са следенето) бременността - 300 евро за секцио. На болницата (АГ-Варна) нищо не сме плащали.

# 4
  • София
  • Мнения: 223
Питай си директно,ако ангажираш екип какво трябва да направиш и те ще ти кажат,но мисля,че излиза толкова 500 нормално,800 секцио!Успех !

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първия път - около 350 на доктора, втория път - нищо но съм доста по-доволна от отношението на персонала ...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И двата пъти исках да платя и двата пъти не успях. Първият път лекарката ми отказа( само ако била на смяна тя щяла да изражда ) вторият път пък лекарката ми беше в голям месец бременна. И двата пъти родих много лесно и щеше да ме е яд ако съм плащала. Laughing

# 7
  • Мнения: 4 621
500 лв. на касата на болницата за избор на екип

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Единствено епидуралната упойка си платих - 150лв. Нямах уговорка с лекар, довона съм, попаднах на страхотен екип, раждах в Шейново.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Devil In Disguise а къде ражда ако не е тайна?
По принцип ако си ангажираш лекар му плащаш по оговорка на анестезиолога -ако искаш упойка отделно-във Весела епедуралната е към 100лв и това е.
Radostche виж си Личните съобщения Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 520
Нищо.

Убеждавам се, че май и да сме платили, и да не сме, ако попаднем на лош екип все тая.

Моето раждане беше леко и съм доволна от отношението на персонала в болницата.

# 11
  • Мнения: 962
Аз раждах във Весела-платих 200 лв за секцио пре позната докторка а със нея беше и д-р Стратев Много съм доволна

# 12
  • Мнения: 959
Искаха ми около 200лв за секцио,като на позната и плащала 9 месеца в частен кабинет.Подразних се ужасно и си платих няколко пъти по 200 в частна клиника. 

# 13
  • Мнения: 468
Първия път нищо, втория - 600 на доктора и 150 на анестезиолога.

# 14
  • Мнения: 46 429
Родих в Правителствена.
Раждане с направление = 0 лв.
Не са ми искали пари на ръка.
Изследванията ми струваха около 250-300 лв.

Общи условия

Активация на акаунт